Terma KTX-4 valdiklis su laidu

Nauja prekė

75,00 EUR

-26%

55,50 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

Kvadratinių formų Terma KTX 4 valdiklis su spiraliniu laidu

Funkcionalu

Valdiklis KTX4 turi 5 temperatūros lygius nuo 30-60 laipsnių, lygiai atvaizduojami mėlynos šviesos skaičiais. Viduje esantis elektroninis temperatūros sensorius garantuoja preciziška temperatūros kontrolę. Šis valdiklis yra lengvai programuojamas. Valdiklis KTX4 yra sukurtas naudoti kartu su kaitinimo elementu TermaSplit kurį galite rasti žemiau prie rekomenduojamų prekių. Be TermaSplit elemento šis valdiklis nešildys Jūsų pasirinkto džiovintuvo.

Laikmatis

Šis valdiklis turi išsijungimo galimybę po 1,2,3,4 val. Paspaudus laikmatį pasirenkate per kiek Jūsų rankšluostis išdžius nuo 1-4 val. ir praėjus pasirinktam laikui automatiškai džiovintuvas nustos šildyti.

Nuotolinis valdymas

Valdiklis KTX4 gali būti susietas su belaidžiu IR išoriniu valdikliu, kuris reguliuos KTX4 valdiklį su papildomomis funkcijomis

Protinga sistema

Dingus elektrai, valdiklis KTX4 prisimena prieš tai buvusį rėžimą, atsiradus elektrai jį tesią toliau. Tai labai naudinga išmaniems namams, nes jie puikiai suderinami su protingo namo elementais, elektros lizdo laikmačiais.

Saugumas

Valdiklis KTX4 yra su antiužšalimo apsauga. Tai yra jeigu pajungtas į elektros lizdą ir temperatūra krenta žemiau 5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltu džiovintuvas. Taipogi KTX tenas turi dviguba apsauga nuo perkaitimo radiatoriaus, viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo. Antra apsauga nuo sauso veikimo, t.y. jeigu tenas buvo pajungtas, o džiovintuvas nebuvo užpildytas skysčiu, tenas nustoja veikti, neleisdamas įviktį nepageidaujamoms nelaimėms.

Dizainas

Valdiklis KTX4 yra su kvadratinės formos, puikiai tinkantis prie kvadratinio rankšluosčio džiovintuvo ir bendro interjero. Šis valdiklis yra lengvai suprantamas su LCD ekranėliu ir mėlyna spalva šviečiančiais skaičiais

Spalvos

Jūs galite ringtis iš galimų spalvų: chromas, balta, juoda, matinė sidabrinė.

Pastaba. Kaitinimo elementas Terma-SPLIT įsigyjamas atskirai.

Gamintojas Terma Technologie (Lenkija)
Garantija 2 metai
Pristatymo terminas Prekes esančias sandėlyje pristatome per 2-5 d.d. (Užsakomų prekių pristatymo laikas 3-8 sav.)

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: