Vonios

Stilingos ir kokybiškos vonios

Stačiakampės, asimetrinės, kampinės, masažinės, lietos iš akmens masės ir įmontuojamos.

Vonios kambario įrengimas – atsakingas ir malonus darbas. Šiuo metu vyrauja labai įvairūs vonios kambario interjerai – nuo modernaus minimalizmo iki prabangios klasikos. Sparčiai populiarėja skandinaviško interjero idėjos, tuo ...

Stilingos ir kokybiškos vonios

Stačiakampės, asimetrinės, kampinės, masažinės, lietos iš akmens masės ir įmontuojamos.

Vonios kambario įrengimas – atsakingas ir malonus darbas. Šiuo metu vyrauja labai įvairūs vonios kambario interjerai – nuo modernaus minimalizmo iki prabangios klasikos. Sparčiai populiarėja skandinaviško interjero idėjos, tuo pačiu skandinaviška santechnika, nors savo pozicijų rinkoje neužleidžia ir čekiška santechnika. Kokią vonią pasirinkti? Akmens masės, akrilinė ar špižinė vonia tinkamiausia Jūsų namams?

Gamintojai siūlo itin platų kokybiškų vonių asortimentą kiekvieno poreikiams. Vonios kambario remontas su didžiulėmis pasirinkimo galimybėmis yra paprastai ir greitai atliekamas. Šiandien net mažos vonios interjeras yra lengvai išpildomas šiuolaikinių medžiagų dėka.

Daugiau

Vonios  Yra 368 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Akrilinės vonios

  Akrilinės vonios

  Akrilas - viena šiuolaikinių medžiagų, kuri naudojama vonių gamybai. Akrilas yra tvirtas ir lengvas. Juo padengtas vonių paviršius - lygus bei blizgantis, atsparus karšto vandens ir daugelio buityje naudojamų chemikalų poveikiui. Akrilas lengvai valomas skystomis valymo priemonėmis. Jis pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis, ilgai išlaiko pastovią vandens temperatūrą. Atsitikus nelaimei, subraižius vonios paviršių, jį galima atnaujinti namų sąlygomis: tam prireiktų šlifavimo popieriaus, poliravimo priemonių. Akrilo vonių yra pačių įvairiausių formų bei dydžių: apvalių, pusapvalių, pailgų, ovalinių, stačiakampių. Jas galite pasirinkti pagal turimą vonios kambario plotą.

 • Akmens masės vonios

  Akmens masės vonios

  Akmens masė – tai kompozitinė medžiaga, susidedanti iš poliesterinės smalos, kvarco ir karbonatinio užpildo.

  Vonios iš akmens masės storis 12 – 20mm, kas užtikrina aukštą šilumos varžą. Storas akmens masės sluoksnis sugeba ilgai išlaikyti karšto vandens energiją. Į vonią pripiltą vandenį, po temperatūros praradimo, reikia papildyti nauja porcija karšto vandens, tokiu būdu vonia sugers dalį šilumos ir padės išlaikyti komfortišką vandens temperatūrą.
  Akmens masės storis ir vonios monolitiškumas užtikrina aukštą garso lygio izoliaciją. Pripildant vonią vandens, garso praktiškai nesigirdi, tai sukuria vonios kambaryje ramybės ir jaukumo pojūtį. Įprastoje vonioje to pasiekti nepavyks, vandens triukšmas trikdo ne tik namų šeimininką, bet kai kuriais atvejais ir buto kaimynus. Poilsį ramioje ir tylioje aplinkoje užtikrina akmens masės vonia.
  Poliravimo eigoje, akmens masės vonia įgauna šiai medžiagai būdingą spindesį. Šis spindesys nesulyginamas su kitų medžiagų spindesiu, kurios naudojamos gaminant vonias.
  Akmens masės vonia išsiskiria aukštu stabilumu. Montuojant vonią ir paneles nereikia jokių papildomų tvirtinimo detalių. Kadangi akmens masės vonia yra masyvi, todėl ji kur kas stabilesnė montuojant ir eksploatuojant nei kitos vonios.
  Viena iš pagrindinių akmens masės vonių savybių – dažyto paviršiaus atsparumas: taisyklingai prižiūrint vonią, dažai išlieka nepakitę labai ilgą laiką. Vonia yra atspari įvairių cheminių medžiagų išoriniam poveikiui.

 • Plieninės vonios

  Plieninės vonios

  Šio tipo vonios pagamintos iš plieno lakštų, padengtu specialiu emaliu. Plieninės vonios greičiau įkaista, tačiau pastovios vandens temperatūros neišlaiko taip gerai, kaip akrilinės vonios. Beje, tokio tipo vonia nesibraižo, yra atspari daugeliui buitinių chemiklaų, nekeičia spalvos. Visgi jos yra labai sunkios, ir neitin maloniai braška pilant į jas vandenį. Galima įsigyti plieninių vonių ir neslystančiu paviršiumi.

 • Ketinės vonios

  Ketinės vonios

  Tai tradicinės vonios, kurias galime rasti daugelio mūsų namuose. Naujausiais metodais pagamintos vonios yra kiek lengvesnės, nei tarybinių laikų gamybos, kadangi jų sienelės yra plonesnės, o viršutinis emalio sluoksnis yra lygesnis, bei atsparesnis rūdims. Tokių vonių svoris gali siekti 120-150 kilogramų. Beje, šios vonios nei lėtai šyla, nei lėtai vėsta, tad yra optimalus variantas renkantis tarp plieninių, bei akrilinių vonių.

 • Laisvai statomos vonios

  Laisvai statomos vonios, tai vonios kambario akcentas, kuris suteikia ne tik komfortą maudynių metu, bet ir naujų įspūdžių, naujų jausmų. Išsirinkite sau labiausiai patinkančią formą. Statykite vonią ten kur ji galės labiausiai atsiskleisti savo grožiu ir mėgaukitės vonios suteikiamais malonumais.

  Įvertinkite naujus pojūčius laisvai statomoje vonioje ir mėgaukitės nepamirštamomis akimirkomis.

  Nė viena vonia nėra taip pritaikyta akimirkoms kartu, kaip laisvai statoma. Vienodas nuolydis ir viduryje sumontuotas vandens išbėgimas, nevaržys judesių. Laisvai statomoje vonioje  Jūs ir Jūsų partneris praleisite daug nepamirštamų akimirkų.

 • Vonios sienelės

  Vonios kambaryje po maudynių grindys neretai lieka šlapios. Ypač dažnai ant grindų vanduo pasipila, jei namuose yra nedidelių vaikų. Tačiau to išvengti galima su atitinkamais vonios kambario elementais, pavyzdžiui, sumontavus specialias vonios sieneles.

  Sienelės voniai apsaugo nuo visų nemėgiamo darbo - po kiekvieno prausimosi nuo vonios grindų valyti prisitaškiusį vandenį. Atitverti likusį plotą visai paprasta, nes sienelės voniai montuojamos nesudėtingu principu, be to tam nereikia jokių brangiai kainuojančių sudėtingų tvirtinimo elementų.

  Vonia su sienele leis ne tik ramiai mėgautis pliuškenimusi vandens sklidinoje vonioje, bet ir be papildomų rūpesčių praustis po dušu. Vonios sienelės gali būti įvairių tipų: su matiniu arba skaidriu stiklu. Ją uždėjus, vonia su sienele tarsi įgauna kitą išvaizdą. Tad, jei ilgą laiką gyvenote be vonios sienelės ir dabar norite atsinaujinti, deja, finansų kol kas neturite dideliems remontams, rinkitės prieinama kaina parduodamas sieneles vonioms. Nebrangūs, tačiau kardinaliai vonios kambario interjerą pakeisiantys atitvarai tinkami daugeliui vonių modelių.

  Mūsų kataloge galite išsirinkti sieneles įvairioms vonioms. Vonios sienelę gali sudaryti viena stacionari dalis, arba tai gali būti vonios sienelės, kurias sudaro viena stacionari dalis ir viena ar dvi stumdomos, į išorę ar vidų varstomos dalys. Kataloge yra ir vienos dalies nejudančios vonios sienelės, skirtos tvirtinti ant vonios krašto. Kai kurias sieneles voniai galima pagaminti nestandartinių matmenų, pasirinkti skaidrų, tonuotą arba matinį stiklą.

  Užsisakyti vonios sienelę jums priimtina kaina galite ir internetu, ir įsigyti mūsų salone. Sienelės voniai internetu tai puiki išeitis skubantiems žmonėms, rasti aukštos kokybės prekę ir nesirūpinti jos pristatymu į vietą.

 • Vonios priedai

  Nesvarbu, kokio tipo yra kuriamas vonios kambario interjeras, vonios apdaila turėtų būti nepriekaištinga. Į vieną visumą sujungti visą įrangą ir elementus gali padėti vonios aksesuarai. Jų šiuo metu prekyboje – ne vienas, todėl išsirinkti sau tinkamą gali net ir patys išrankiausi. Be to ieškantiems patogesnio ir greitesnio būdo apsipirkti, rekomenduojame vonios aksesuarus internetu.

  Įvairūs vonios aksesuarai ir vonios apdaila kuria vonios kambario jaukumą bei naudojimosi juo patogumą. Tinkamai parinkti vonios priedai ne tik puoš, bet ir leis naudotis vonia patogiai, o apgalvotai atlikta apdaila gerokai palengvins vonios kambario švaros priežiūrą.

  Mūsų kataloge aksesuarai voniai skirti patogumui nuo vonios montavimo iki jos valymo jau po maudynių: tai praplėtimo profiliai, saugos juostelės, sifonai, apdailos juostos, silikoniniai glaistai, pagalvėlės voniai, vonios montavimo tvirtinimai, tefloniniai tepalai, valikliai, vonių apdailos plokštės, atramos, kojelės ir rankenėlės įvairioms vonioms, laikikliai vonios sienelei sutvirtinti. Visi šie vonios priedai tiekiami  iš patikimų gamintojų, todėl dėl jų kokybės jaudintis tikrai nereikėtų.

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 368 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 368 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Kategorijos
Gamintojas
Tipas
Matmenys

Vonios

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras