Vonios baldai

Šioje kategorijoje pristatomi vonios kambario baldai, kurie tiks kiekvieno skonio klientui. Vonios baldai yra neatsiejama šio kambario dalis –  prie patalpos interjero skoningai priderintose spintelėse laikome grožio ir higienos reikmenis, namų chemijos priemones, bei kitus daiktus.

Siūlome didelį pasirinkimą visų jūsų vonios kambariui reikaling...

Šioje kategorijoje pristatomi vonios kambario baldai, kurie tiks kiekvieno skonio klientui. Vonios baldai yra neatsiejama šio kambario dalis –  prie patalpos interjero skoningai priderintose spintelėse laikome grožio ir higienos reikmenis, namų chemijos priemones, bei kitus daiktus.

Siūlome didelį pasirinkimą visų jūsų vonios kambariui reikalingų baldų  jums priimtiniausia kaina. Šiuolaikiško dizaino vonios baldai ne tik išbaigia vientisą vonios kambario įvaizdį, bet ir yra taupantys vietą, funkcionalūs ir patogūs naudoti. Baldai voniai gali harmoningai apjungti vonias, praustuvus ir vonios kambario baldus. Naujomis technologijomis kuriamas specialus baldų plokščių apdorojimas suteikia atsparumą drėgmei ir garantuoja jų ilgaamžiškumą. Juos paprasta valyti ir taip palaikyti nuolatinę higieną vonios kambaryje. Galimi skirtingi baldų apdailos variantai. 

Daugiau

Vonios baldai  Yra 659 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • RB baldai

  VONIOS KAMBARIO BALDŲ KOLEKCIJA
  Funkcionalūs, praktiški, lengvai prižiūrimi RB BATHROOM vonios baldai klasikiniam ir moderniam vonios kambariui. Septynios skirtingo dizaino baldų serijos padės realizuoti vonios kambario viziją ir sukurti stilingą bei jaukią aplinką.

  FUNKCIONALUS VONIOS KAMBARIO DIZAINAS
  Patogios, elegantiškos rankenos, švelnaus uždarymo stalčiai ir vyriai, LED apšvietimo sistema ir IP44 saugumo klasė - maksimaliam komfortui jūsų vonios kambaryje.

  ŠVELNUS UŽDARYMAS
  Garantuojame, kad apatinių spintelių stalčių sistemos atlaikys ne mažiau kaip 40 000 uždarymo/atidarymo ciklų. Spintelių su durelėmis lankstai užsivers ir atsivers nemažiau kaip 50 000 kartų.

  LED APŠVIETIMAS
  Visi jungikliai, rozetės, LED šviestuvai, sensoriai ir kiti elektros komponentai atitinka IP44 saugumo klasę. Dauguma apšvietimo sistemų - neutralios šviesos sprektro.

  LENGVA PRIEŽIŪRA
  Vonios baldai ir jų detalės yra gaminami naudojant modernias technologijas, todėl paviršiai yra lengvai valomi ir atsparūs drėgmei.

  AUKŠTOS KOKYBĖS KERAMIKA
  RB BATHROOM aukštos kokybės keraminiai praustuvai yra patogūs ir lengvai valomi.

  JUNGIKLIS IR ROZETĖ
  Pilkos sidabrinės spalvos IP44 saugumo klasę atitinkantis jungtukas ir rozetė įmontuoti kiekvienoje veidrodinėje spintelėje, centre ties spintelės stogeliu.

  SKALBINIŲ KREPŠYS
  Funkcionalus ir vietą taupantis skalbinių krepšys, kurį rasite SERENA ir LUNA serijų aukštose spintelėse.

  DĖKLAS
  Patogus dėklas su kišenėmis puikiai tinka smulkiems daiktams ir vonios kambario aksesuarams. Jis yra pagamintas ir plastiko ir tvirtinamas aukštų spintelių durelėse.

  2 METŲ GARANTIJA
  RB BATHROOM vonios kambario baldams suteikiama dviejų metų garantija. Garantija apima gamybos defektus, jei laikomasi įrengimo, valymo ir priežiūros rekomendacijų. Produktų įrengimo bei priežiūros rekomendacijas rasite Intrukcijų skiltyje.

 • KAMĖ

  DIZAINAS KOMFORTAS FUNKCIJA

  MES VISI UNIKALŪS.
  KIEKVIENAS TURIME SAVO SVAJONIŲ, NORŲ, SIEKIŲ.
  VISI NORIME GYVENTI PATOGIAI, HARMONINGOJE APLINKOJE IR
  TIKIMĖS, KAD MUS SUPANTYS DAIKTAI PUIKIAI ATLIKS SAVO FUNKCIJĄ.


  Sveiki atvykę į Kamė vonios kambarį, kur dizaino, komforto ir funkcijos
  deriniai galimi šimtais pagal jūsų pačių norą ir viziją sudėliotų variantų.
  Mėgaukitės unikalaus vonios kambario kūrimo procesu.

 • Ravak

  Prekinio ženklo RAVAK ir pažangiausių dizainerių darbas atspindi vonios kambario originalumą ir jame esančios įrangos vienovę. Vieningas praustuvų ir vonios kambario baldų dizainas derinamas su vonių forma – taip atsiranda vadinamosios RAVAK koncepcijos.

  Vonios kambario balduose ir praustuvuose RAVAK yra didelės laisvos plokštumos daiktams pasidėti ir daug erdvės spintelėse. Speciali baldų forma ir apsauga nuo drėgmės palengvina jų priežiūrą ir užtikrina ilgaamžiškumą. Baldų durelės yra dažomos du kartus ir padengiamos baltų žvilgančių poliuretaninų dažų sluoksniu: dėl to juos galima valyti drėgna šluoste. Baldų priežiūrą palengvina ir tai, kad nėra rankenėlių, o dėl pakabinimo sistemos lengvai išplausite grindis.

  Visuose RAVAK spintelėse yra sumontuota speciali bėgelių ir vyrių sistema, kuri užtikrina sklandų durelių varstymą. Specialus medžio plokštės impregnavimas apsaugo baldus nuo vandens garų vonios kambaryje. Todėl RAVAK vonios kambario baldai ilgai „tarnaus“ ir drėgnoje aplinkoje. Visi vonios kambario baldai pristatomi jau surinkti. Juos galima kabinti sienoje arba pastatyti ant kojelių.

  Baldai gaminami šių spalvinių derinių (korpusas/durelės): beržo/balta, balta, StripOnyx/balta, pilka, Espresso/balta (Classic), tamsaus riešuto (10°).

 • Kerasan

  Kerasan – italų vonios įrangos gamintojas, pristatantis vonios kambario baldų kolekcijas. Aukštos lygio kokybė, medžiagos ir išbaigtas stilius Jūsų vonios kambariui.

 • Laufen

  Laufen vonios kambario baldai - aukščiausios kokybės, stiliaus ir funkcionalumo derinys iš Šveicarijos. Ergonomikos ir šiuolaikinių technologijų dėka, Laufen gali pasiūlyti iki kokybiškus ir stilingus vonios kambario baldus. 

 • Stalviršiai
 • Baldų priedai

  Priedai, papildantys vonios kambario sprendimus apgalvotais, pritaikytais ir palengvinančiais buitį gaminiais. Ūkinių spintų skalbinių krepšiais, rankenėlėmis, apšvietimo sprendimais. 

 • Baldų komplektai

  Pirkėjų pageidavimu siūlome gamintojų kolekcijų baldų komplektus. Patogus ir ekonomiškas variantas, nes komplektų kaina visada bus žemesnė, nei perkant atskirus gaminius. Platus pasirinkimas Lietuvos gamintojų asortimentas. Skirtingi kolekcijų stiliai, spalvos, matmenys leis rasti optimaliausią sprendimą Jūsų vonios kambariui. 

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 659 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 659 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Kategorijos
Gamintojas
Tipas
Spalva
Matmenys

Vonios baldai

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras