Classic

Vonios kambario baldai Classic yra originalus čekų dizainerio Kryštofo Nosál darbas. 

Visi baldai Classic yra specialiai impregnuoti ir apsaugoti nuo drėgmės. Kad būtų paprasta valyti vonios kambarį, juos galima kabinti sienoje arba pastatyti ant keraminių, dengtų metalu, kojelių. Puikios kokybės vyrių sistema užtikrina sklandų durelių varstymą....

Vonios kambario baldai Classic yra originalus čekų dizainerio Kryštofo Nosál darbas. 

Visi baldai Classic yra specialiai impregnuoti ir apsaugoti nuo drėgmės. Kad būtų paprasta valyti vonios kambarį, juos galima kabinti sienoje arba pastatyti ant keraminių, dengtų metalu, kojelių. Puikios kokybės vyrių sistema užtikrina sklandų durelių varstymą.

Veidrodžiai Classic gaminami 600, 700 ir 800 mm pločio. Juose yra integruoti šviestuvai ir elektros lizdai. Praustuvų spintelės gaminamos nuo 400 iki 1300 mm pločio – centrinio dizaino arba dešinysis ir kairysis variantai. Visa serija sukurta taip, kad jos elementus būtų paprasta derinti tarpusavyje. Universalus bei modernus baldų dizainas tiks bet kuriame vonios kambaryje.

Siūlomi keturių spalvų serijos Classic vonios kambario baldai - baltos, beržo, StripOnyx arba Espresso - su baltomis blizgiomis durelėmis.

Daugiau

Classic  Yra 3 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Gamintojas
Tipas
Matmenys

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras