Ravak

Prekinio ženklo RAVAK ir pažangiausių dizainerių darbas atspindi vonios kambario originalumą ir jame esančios įrangos vienovę. Vieningas praustuvų ir vonios kambario baldų dizainas derinamas su vonių forma – taip atsiranda vadinamosios RAVAK koncepcijos.

Vonios kambario balduose ir praustuvuose RAVAK yra didelės laisvos plokštumos daiktams pasid...

Prekinio ženklo RAVAK ir pažangiausių dizainerių darbas atspindi vonios kambario originalumą ir jame esančios įrangos vienovę. Vieningas praustuvų ir vonios kambario baldų dizainas derinamas su vonių forma – taip atsiranda vadinamosios RAVAK koncepcijos.

Vonios kambario balduose ir praustuvuose RAVAK yra didelės laisvos plokštumos daiktams pasidėti ir daug erdvės spintelėse. Speciali baldų forma ir apsauga nuo drėgmės palengvina jų priežiūrą ir užtikrina ilgaamžiškumą. Baldų durelės yra dažomos du kartus ir padengiamos baltų žvilgančių poliuretaninų dažų sluoksniu: dėl to juos galima valyti drėgna šluoste. Baldų priežiūrą palengvina ir tai, kad nėra rankenėlių, o dėl pakabinimo sistemos lengvai išplausite grindis.

Visuose RAVAK spintelėse yra sumontuota speciali bėgelių ir vyrių sistema, kuri užtikrina sklandų durelių varstymą. Specialus medžio plokštės impregnavimas apsaugo baldus nuo vandens garų vonios kambaryje. Todėl RAVAK vonios kambario baldai ilgai „tarnaus“ ir drėgnoje aplinkoje. Visi vonios kambario baldai pristatomi jau surinkti. Juos galima kabinti sienoje arba pastatyti ant kojelių.

Baldai gaminami šių spalvinių derinių (korpusas/durelės): beržo/balta, balta, StripOnyx/balta, pilka, Espresso/balta (Classic), tamsaus riešuto (10°).

Daugiau

Ravak  Yra 23 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • 10°

  Vonios kambario baldai 10°

  Pasitinka Jus...

  Genialumas – paprastume. Pakabinamos 10° spintelės sukuria praktiškumo ir estetikos simbiozę, kartu su praustuvais 10° kurie gali būti teisūs ar montuojami į kampą pasukti 10° laipsnių kampu. Tokie praustuvai ypač patogūs daug erdvės rankoms. Šios koncepcijos baldų išskirtinumas tai nedidelis dekoratyvus išsikišimas, kuris tarnaus kaip elegantiška ir patogi rankenėlė durelių atidarymui.

  Vonios kambario baldai 10°

  Modernus dizainas

  Neįprasta 10°  spintelių forma atkartoja praustuvų 10°formą, sukurdami darnią visumą interjere. Originalus spintelių atidarymas pabrėžia stiliaus paprastumą ir šiuolaikiškumą visai koncepcijai 10°. Spintelės 10°gaminamos trijų spalvų: baltos, pilkos ir tamsaus riešuto.


  Vonios kambario baldai 10°

  Komfortiška erdvė

  Vonios kambario spintelės 10° erdvios, sutalpinsite visus daiktus skirtus vonios kambariui.


  Vonios kambario baldai 10°10° tinka išskirtiniam vonios kambariui, kuris išsiskirs iš visų savo originalumu.
 • Chrome

  Vonios kambario baldai Chrome originalus čekų dizainerio Kryštofo Nosál darbas - tai estetika ir tobula vienovė.Paprastas jų dizainas derinamas su kokybiškomis medžiagomis, specialiai skirtomis naudoti padidintos drėgmės aplinkoje. 

  Vonios kambario baldų Chrome dailią išvaizdą pabrėžia blizgios baltos spalvos durelės ir chromuotos rankenos

  Baltos arba pilkos lakuotos durelės derinamos su baltu, pilku arba tamsaus StripOnyx spalvos korpusu.

 • Formy

  Vonios kambario baldai Formy

  Idealus būdas praustuvą suderinti su vonios kambario erdve

  Ravak siūlo rinktis iš dviejų vonios kambario baldų Formy variantų - Formy 01 ir Formy 02. Abu šie variantai ypatingai tinka tiems, kurie mėgsta klasikinių formų perteikimą nauju pavidalu. Praustuvai, montuojami ant plokštės – tai šiuolaikinės vonios kambario mados tendencija.

  Vonios kambario baldai Formy

  Erdvė

  Plokščių po praustuvu Formy plotis - 80/100/120 cm. Autorius Kryštof Nosál patobulino šių gaminių dizainą po plokštėmis integruodamas du stalčius ir tokiu būdu sukurdamas horizontaliai orientuotą formą su daug erdvės daiktams susidėti tiek ant plokštės viršaus, tiek stalčių viduje.


  Vonios kambario baldai Formy

  Lengvumas

  Nepaisant to, kad baldai Formy yra itin erdvūs, jie neatrodo masyviai ir neapsunkina vonios kambario erdvės. Baldų eleganciją ypatingai išryškina blizgus baltas lakuotas paviršius. Taip pat galimi du laminuoto paviršiaus raštai (ąžuolo arba riešuto), kurie suteikia vonios kambario dizainui natūralumo pojūtį.


  Vonios kambario baldai Formy

  Dermė

  Baldai Formy puikiausiai dera su tos pačios koncepcijos praustuvu. Jie pagaminti iš ypatingai kokybiškų medžiagų, todėl baldų paviršius nesugeria nešvarumų ir yra lengvai valomas. Tiesios, elegantiškos baldų linijos ir subtilūs kraštai puikiai įsilieja į viso vonios kambario stilių ir kartu suteikia jam papildomo žavesio.

 • Rosa

  Vonios kambario baldai Rosa yra originalus čekų dizainerio Kryštof Nosál darbas. 

  Visi baldai Rosa yra specialiai impregnuoti ir apsaugoti nuo drėgmės. Kad būtų paprasta valyti vonios kambarį, juos galima kabinti sienoje arba pastatyti ant keraminių, dengtų metalu, kojelių. Puikios kokybės vyrių sistema užtikrina sklandų durelių varstymą. Visi veidrodžiai yra su integruotais šviestuvais. Dėl suderintų praustuvų, spintelių ir veidrodžių matmenų " baldus lengvai komplektuosite tarpusavyje.

  Vonios kambario baldai Rosa tiekiami trijų spalvų: baltos, beržo ir StripOnyx.

 • Classic

  Vonios kambario baldai Classic yra originalus čekų dizainerio Kryštofo Nosál darbas. 

  Visi baldai Classic yra specialiai impregnuoti ir apsaugoti nuo drėgmės. Kad būtų paprasta valyti vonios kambarį, juos galima kabinti sienoje arba pastatyti ant keraminių, dengtų metalu, kojelių. Puikios kokybės vyrių sistema užtikrina sklandų durelių varstymą.

  Veidrodžiai Classic gaminami 600, 700 ir 800 mm pločio. Juose yra integruoti šviestuvai ir elektros lizdai. Praustuvų spintelės gaminamos nuo 400 iki 1300 mm pločio – centrinio dizaino arba dešinysis ir kairysis variantai. Visa serija sukurta taip, kad jos elementus būtų paprasta derinti tarpusavyje. Universalus bei modernus baldų dizainas tiks bet kuriame vonios kambaryje.

  Siūlomi keturių spalvų serijos Classic vonios kambario baldai - baltos, beržo, StripOnyx arba Espresso - su baltomis blizgiomis durelėmis.

 • Sud

  Vonios kambario baldai Sud – spintelės po praustuvu ant plokštės

  Išskirtinės estetiškos išvaizdos erdvė vonios kambaryje, skirta būtiniausioms smulkmenoms

  Spintelės po praustuvais, tvirtinamais ant plokštės, suteikia erdvės ne tik aplink patį praustuvą, bet ir po juo. Stalčiuje tilps viskas, kas vonios kambaryje neturėtų būti matoma.

  Koupelnový nábytek Sud - skříňky po umyvadla na desku

  Atspari medžiaga

  Aplinka apie praustuvą yra tiesiogiai veikiama vandens. Universalios spintelės po praustuvu, tvirtinamu ant plokštės, tam pasirengusios. Gaminamos iš giliai impregnuotos medžiagos, o jų paviršius nulakuotas baltai arba laminuotas riešuto, ąžuolo ar satino medžio atspalvio nelaidžia folija.


  Koupelnový nábytek Sud - skříňky po umyvadla na desku

  Dizainas ir funkcijos

  Spintelių po praustuvu, tvirtinamu ant plokštės, estetinis apipavidalinimas nepriklauso nuo jų funkcijų. Neįprastai apvalinti kampai ne tik priekinėje dalyje, bet ir prie sienos, o ir elegantiška aliumininė rankena, šioms spintelėms užtikrina vietą dizaino elite.


  Koupelnový nábytek Sud - skříňky po umyvadla na desku

  Šiuolaikinių vonios kambarių tendencijos

  Estetinis spintelių apiforminimas atitinka šių dienų vonios kambarių tendencijas, pirmiausia, dėl variantų įvairovės. Išnaudokite erdvę prie praustuvo ir po juo, o vandens maišytuvą įrenkite bet kurioje vietoje prie praustuvo – ten, kur Jums labiausiai tinka.

 • Balance

  Balance vonios baldų kolekcija išsiskiria tuo, kad yra be rankenėlių, todėl šie Ravak vonios baldai – dažniausias praktiškumą mėgstančių vartotojų pasirinkimas. Čia rankenėlių funkciją pakeitė nuožulniai išfrezuotas stalčių bei durelių priekinių paviršių dizainas. Užapvalintų kampų fragmentai atsikartoja stalviršio, spintelių, praustuvų ir kitų detalių kampuose. Toks dizainas tobulai sąveikauja su praktiškumu, nes dar labiau palengvina vonios baldų priežiūrą ir valymą. 

  Galima rinktis visiškai baltos spalvos blizgaus dizaino spinteles arba baltos spalvos derinį su grafito spalvos durų atramos detalėmis. 

 • Comfort

  Comfort baldų kolekcijos jungiamasis elementas – analogų rinkoje neturinčios, unikalaus dizaino pusiau įleistos rankenėlės, kurios taip pat išsiskiria patogumu. Komplekte rasite prie baldų derančias baltos spalvos rankenėles. Tačiau papildomai galima įsigyti chromuotas rankenėles, leisiančias jas derinti prie chromuotų vonios maišytuvų, rankšluosčių laikiklių ar kitų vonios aksesuarų.  

 • Veda

  Veda - mini praustuvo ir spintelės komplektukas itin kompaktiškam vonios kambariui.

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 23 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 23 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Kategorijos
Gamintojas
Tipas
Spalva
Matmenys

Ravak

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras