Ravak

Prekinio ženklo RAVAK ir pažangiausių dizainerių darbas atspindi vonios kambario originalumą ir jame esančios įrangos vienovę. Vieningas praustuvų ir vonios kambario baldų dizainas derinamas su vonių forma – taip atsiranda vadinamosios RAVAK koncepcijos.

Vonios kambario balduose ir praustuvuose RAVAK yra didelės laisvos plokštumos daiktams pasid...

Prekinio ženklo RAVAK ir pažangiausių dizainerių darbas atspindi vonios kambario originalumą ir jame esančios įrangos vienovę. Vieningas praustuvų ir vonios kambario baldų dizainas derinamas su vonių forma – taip atsiranda vadinamosios RAVAK koncepcijos.

Vonios kambario balduose ir praustuvuose RAVAK yra didelės laisvos plokštumos daiktams pasidėti ir daug erdvės spintelėse. Speciali baldų forma ir apsauga nuo drėgmės palengvina jų priežiūrą ir užtikrina ilgaamžiškumą. Baldų durelės yra dažomos du kartus ir padengiamos baltų žvilgančių poliuretaninų dažų sluoksniu: dėl to juos galima valyti drėgna šluoste. Baldų priežiūrą palengvina ir tai, kad nėra rankenėlių, o dėl pakabinimo sistemos lengvai išplausite grindis.

Visuose RAVAK spintelėse yra sumontuota speciali bėgelių ir vyrių sistema, kuri užtikrina sklandų durelių varstymą. Specialus medžio plokštės impregnavimas apsaugo baldus nuo vandens garų vonios kambaryje. Todėl RAVAK vonios kambario baldai ilgai „tarnaus“ ir drėgnoje aplinkoje. Visi vonios kambario baldai pristatomi jau surinkti. Juos galima kabinti sienoje arba pastatyti ant kojelių.

Baldai gaminami šių spalvinių derinių (korpusas/durelės): beržo/balta, balta, StripOnyx/balta, pilka, Espresso/balta (Classic), tamsaus riešuto (10°).

Daugiau

Ravak  Yra 35 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • 10°

  Čekų dizainerio Kryštof Nosál vonios kambario koncepcija remiasi paprasta idėja pasukti arba pakreipti koncepcijos elementus 10° kampu. Praustuvai bei vonios kambario baldai 10° sudaro ne tik itin keistą įspūdį, bet yra ir labai praktiški. Įspūdingas jų dizainas derinamas su kokybiškomis medžiagomis, specialiai skirtomis naudoti padidintos drėgmės aplinkoje. 

  Vonios kambario baldai 10° gaminami baltos, pilkos ir tamsaus riešuto spalvos. Juos papuošia baltos dekoratyvinės juostelės.  

  Visa 10° vonios kambario baldų  serija sukurta taip, kad jos elementus būtų paprasta derinti tarpusavyje. Universalus bei modernus baldų dizainas tiks bet kuriame vonios kambaryje.

 • Chrome

  Vonios kambario baldai Chrome originalus čekų dizainerio Kryštofo Nosál darbas - tai estetika ir tobula vienovė.Paprastas jų dizainas derinamas su kokybiškomis medžiagomis, specialiai skirtomis naudoti padidintos drėgmės aplinkoje. 

  Vonios kambario baldų Chrome dailią išvaizdą pabrėžia blizgios baltos spalvos durelės ir chromuotos rankenos

  Baltos arba pilkos lakuotos durelės derinamos su baltu, pilku arba tamsaus StripOnyx spalvos korpusu.

 • Evolution

  Baldai ir praustuvas Evolution – vonios kambario dizaino evoliucijos viršūnė. Baldų Evolution idėja priklauso čekų dizaineriui Kryštof Nosál – dailiai lenktas priekinis kraštas atkartoja vonios formą, kuri buvo įvertinta kaip pažangiausias 2006 metų santechnikos gaminys.

  Vonios kambario baldai Evolution tiks bet kuriame didesniame vonios kambaryje. Veidrodyje yra integruotas LED šviestuvas. Galima įsigyti ir suderinto dizaino stiklinę lentynėlę su chromuotais laikikliais. Priekinis lenktas lentynėlės kraštas atkartoja praustuvo krašto formą.

  Visi vonios baldai Evolution yra specialiai impregnuoti ir apsaugoti nuo padidintos drėgmės. Jie gaminami tik baltos spalvos.

 • Rosa

  Vonios kambario baldai Rosa yra originalus čekų dizainerio Kryštof Nosál darbas. 

  Visi baldai Rosa yra specialiai impregnuoti ir apsaugoti nuo drėgmės. Kad būtų paprasta valyti vonios kambarį, juos galima kabinti sienoje arba pastatyti ant keraminių, dengtų metalu, kojelių. Puikios kokybės vyrių sistema užtikrina sklandų durelių varstymą. Visi veidrodžiai yra su integruotais šviestuvais. Dėl suderintų praustuvų, spintelių ir veidrodžių matmenų " baldus lengvai komplektuosite tarpusavyje.

  Vonios kambario baldai Rosa tiekiami trijų spalvų: baltos, beržo ir StripOnyx.

 • Classic

  Vonios kambario baldai Classic yra originalus čekų dizainerio Kryštofo Nosál darbas. 

  Visi baldai Classic yra specialiai impregnuoti ir apsaugoti nuo drėgmės. Kad būtų paprasta valyti vonios kambarį, juos galima kabinti sienoje arba pastatyti ant keraminių, dengtų metalu, kojelių. Puikios kokybės vyrių sistema užtikrina sklandų durelių varstymą.

  Veidrodžiai Classic gaminami 600, 700 ir 800 mm pločio. Juose yra integruoti šviestuvai ir elektros lizdai. Praustuvų spintelės gaminamos nuo 400 iki 1300 mm pločio – centrinio dizaino arba dešinysis ir kairysis variantai. Visa serija sukurta taip, kad jos elementus būtų paprasta derinti tarpusavyje. Universalus bei modernus baldų dizainas tiks bet kuriame vonios kambaryje.

  Siūlomi keturių spalvų serijos Classic vonios kambario baldai - baltos, beržo, StripOnyx arba Espresso - su baltomis blizgiomis durelėmis.

 • Praktik

  Vonios kambario baldai Praktik taip pat yra originalus čekų dizainerio Kryštof Nosál darbas. 

  Visi baldai Praktik yra specialiai impregnuoti ir apsaugoti nuo drėgmės. Kad būtų paprasta valyti vonios kambarį, juos galima kabinti sienoje arba pastatyti ant keraminių, dengtų metalu, kojelių. Puikios kokybės vyrių sistema užtikrina sklandų durelių varstymą. Visi veidrodžiai yra su integruotais šviestuvais ir elektros lizdu. Dėl suderintų praustuvų, spintelių ir veidrodžių matmenų " baldus lengvai komplektuosite tarpusavyje.

  Vonios kambario baldai Praktik tiekiami trijų spalvų: beržo, baltos ir StripOnyx.

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 35 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 35 dalykų