Terma valdiklis KTX-2 su laidu

Nauja prekė

57,00 EUR

-26%

42,18 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

Kvadratinių formų Terma KTX 2 valdiklis su spiraliniu laidu

Funkcionalu

Valdiklis KTX2 turi 5 temperatūros lygius nuo 30-60 laipsnių, lygiai atvaizduojami led raudonomis šviesos lemputėmis. Viduje esantis elektroninis temperatūros sensorius garantuoja preciziška temperatūros kontrolę. Valdiklis KTX2 yra sukurtas naudoti kartu su kaitinimo elementu TermaSplit kurį galite rasti žemiau prie rekomenduojamų prekių. Be TermaSplit elemento šis valdiklis nešildys Jūsų pasirinkto džiovintuvo.

Laikmatis

Šiame valdiklyje yra 2 val. laikmačio funkcija, kuri turi dvi galimybes. Pirma galite sukelti 2 val. aukštesnę temperatūra, o po 2 val. automatiškai grįš į žemesnę temperatūra. Taip per 2 val. išdžiovins rankšluostį ir toliau palaikys minimalią temperatūrą patalpoje. Antra galimybė įjungti valdiklį su laikmačio mygtuku 2 val.  (prieš tai jis turėjo būti išjungtas) ir po 2 valandų valdiklis išsijungs automatiškai. Tai patogu, jeigu Jūs norite išdžiovinti rankšluostį, bet nešildyti patalpos, tai 2 val. užtenka išdžiovinimui.

Protinga sistema

Dingus elektrai, valdiklis KTX2 prisimena prieš tai buvusį rėžimą, atsiradus elektrai jį tesią toliau. Tai labai naudinga išmaniems namams, nes jie puikiai suderinami su protingo namo elementais, elektros lizdo laikmačiais.

Saugumas

Valdiklis KTX2 yra su antiužšalimo apsauga. Tai yra jeigu pajungtas į elektros lizdą ir temperatūra krenta žemiau 5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltu džiovintuvas. Taipogi KTX tenas turi dviguba apsauga nuo perkaitimo radiatoriaus, viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo. Antra apsauga nuo sauso veikimo, t.y. jeigu tenas buvo pajungtas, o džiovintuvas nebuvo užpildytas skysčiu, tenas nustoja veikti, neleisdamas įviktį nepageidaujamoms nelaimėms.

Dizainas

Valdiklis KTX2 yra su kvadratinės formos, puikiai tinkantis prie kvadratinio rankšluosčio džiovintuvo ir bendro interjero. Šis valdiklis yra lengvai suprantamas ir naudojamas.

Spalvos

Jūs galite ringtis iš galimų spalvų: chromas, balta, juoda, matinė sidabrinė.

Pastaba. Kaitinimo elementas Terma-SPLIT įsigyjamas atskirai.

Gamintojas Terma Technologie (Lenkija)
Garantija 2 metai
Pristatymo terminas Prekes esančias sandėlyje pristatome per 2-5 d.d. (Užsakomų prekių pristatymo laikas 3-8 sav.)

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: