Virtuvė

Plautuvės

Plautuvės dažniausiai yra centrinis kiekvienos virtuvės akcentas. Suprantama, jog Jūsų skonis ne visada gali sutapti su tipiškais virtuvių plautuvių stiliais. Kurdami savo virtuvės dizainą ir pasirinkdami priimtiniausią Jums virtuvės plautuvės stilių, turite atsižvelgti į plautuvių funkcionalumą ir skirtingo montavimo galimybes, ypač t...

Plautuvės

Plautuvės dažniausiai yra centrinis kiekvienos virtuvės akcentas. Suprantama, jog Jūsų skonis ne visada gali sutapti su tipiškais virtuvių plautuvių stiliais. Kurdami savo virtuvės dizainą ir pasirinkdami priimtiniausią Jums virtuvės plautuvės stilių, turite atsižvelgti į plautuvių funkcionalumą ir skirtingo montavimo galimybes, ypač todėl, kad šie pirminiai sprendimai dėl plautuvės vėliau gali turėti įtakos jūsų maišytuvo pasirinkimo galimybėms. Gamintojai siūlo įvairias įleidžiamas ir montuojamas po stalviršiu plautuves. Jei Jums dažnai tenka plauti didelius puodus, keptuves turėtumėte rimtai apsvarstyti galimybę įsigyti dviejų skylių plautuvę ar bent didesnę plautuvę su ventiliu. Kelių dalių plautuvės sukurtos tam, kad būtų lengviau valyti didelių gabaritų virtuvės prietaisus, išlaikant švarius ir nešvarius elementus atskirai.

Daugiau

Virtuvė  Yra 654 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Nerūdijančio plieno...

  Higieniška, lengva valyti ir patvaru. Tai – tinkamiausia medžiaga profesionaliems šefams. 70% plautuvių visame pasaulyje yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, ir tai nėra atsitiktinumas. Ši medžiaga dera beveik visose virtuvėse. Ji yra atspari korozijai, itin higieniška ir visiškai neakyta, todėl ją lengva valyti. Be to, deguoniui sąveikaujant su nerūdijančiu plienu susidaro nuolat atsinaujinantis pasyvios apsaugos sluoksnis. Todėl nerūdijantis plienas yra itin atsparus aukštai temperatūrai bei rūdims ir atlaikys visus išbandymus: smūgius, įbrėžimus, temperatūros svyravimus, agresyvias plovimo priemones. Daugiau chromo ir nikelio turinčioje nerūdijančio plieno plautuvėje nedūžta krintantys indai, nes medžiaga turi elastiškumo. Plieno paviršiuje nėra porų, todėl medžiaga visai neįgeria spalvotų skysčių, yra higieniška, atspari aukštai temperatūrai, ją lengva valyti, plautuvės lengvos.

  Plieninės plautuvės gali būti lygiu arba nelygiu struktūriniu grublėtu paviršiumi. Praktiškesnis yra struktūrinis paviršius, nes ant jo nesimato įbrėžimų ir vandens nuosėdų.

 • Granitinės plautuvės

  Jų medžiagos sudėtis - 80 proc. natūralaus granito ir 20 proc. akrilo, kuris suteikia elastiškumo, dėl to nesuduš į tokią plautuvę nukritęs indas. Kadangi didžiąją šių plautuvių medžiagos dalį sudaro natūralus granitas, jos ir vadinamos granitinėmis. Terminai „dirbtinis granitas" ar „akmens masė", kuriais apibūdinamos šio tipo plautuvės neturi nieko bendro su granitu ir atitinkamomis jo savybėmis.

  Granitinių plautuvių medžiaga šilta, kieta ir atspari braižymui. Jei su varine moneta iš visos jėgos bandysime įbrėžti žymę plautuvės paviršiuje, moneta nudils, o plautuvėje, nuplovus vario likučius, žymės neliks.

  Jeigu vanduo kalkingas, granito paviršiuje ilgainiui gali atsirasti kalkių žymių. Kalkių apnašos lengvai nuvalomos buitiniais nukalkintojais arba citrinos rūgšties tirpalu. Jei plautuvė iš šviesaus ar balto granito, gali likti dėmių nuo ilgam joje paliktų kavos ar arbatos tirščių. Tokiu atveju rekomenduojama naudoti specialias kempinėles, kurios veikia trintuko principu - patrynus dėmės išnyksta.

  Dėl ilgus metus neprarandamos išvaizdos, medžiagos natūralumo, šiltumo, elastiškumo bei natūralių gamtinių spalvų paletės, granitinės plautuvės vis labiau populiarėja. Jos neskleidžia garso bėgant vandeniui, atlaiko iki 280 laipsnių karštį, lengvai prižiūrimos, puikiai dera prie baldų spalvų.

 • Keraminės plautuvės

  Plautuvių paviršius labai kietas, tvirtas, jo nepažeidžia iš nedidelio aukščio krintantys daiktai, jis nesusibraižo nuo aštrių įrankių. Keraminę glazūrą itin patogu valyti, šiuo požiūriu keramika nepralenkiama: ji higieniška, neįgeria skysčių, atspari įbrėžimams ir beveik nekinta laikui bėgant, tai amžina klasikinė medžiaga, plautuvių dizainas klasikinis ir modernus kartu.

 • Tectonite® Franke...

  Tai naujausia inovatyvi "Franke" medžiaga, plautuvės iš tektonito rinkoje pasirodė neseniai ir kol kas „Franke" yra vienintelis gamintojas, sukūręs ir užpatentavęs naujos kartos sintetinę Tectonite® medžiagą. Visa jos paslaptis slypi paviršiuje, kuris yra labai plonas, bet neįtikėtinai kietas ir lygus.

  Vulkaninės kilmės paviršiaus medžiaga specialia technologija gaminama stiklo pluošto bei specialių sintetinių medžiagų pagrindu. Nors plastikas iki šiol nebuvo laikomas atsparia ir tinkama plautuvėms medžiaga, tačiau nauja technologija ir stiklo pluoštas daro jį neįveikiamu. Vizualiai ir atsparumo savybėmis naujoji medžiaga panaši į granitą, bet yra daug lengvesnė. Nežinant, kad tai tektonito plautuvė, nuo granito plautuvės išoriškai ją atskirti sunku, spalvų gama irgi primena granitą, tik kaina mažesnė nei granito plautuvių.

  Tektonito plautuvės panašios į granito, netgi jį lenkia lengvumu, didesniu atsparumu smūgiams, paprastesniu montavimu.  Dėl matinės tekstūros kieto paviršiaus tektonito plautuvės reikalauja mažiau priežiūros, paviršius neįgeria skysčių ir jame nelieka žymių, jis atsparus smūgiams ir įbrėžimams.

 • Maišytuvai plautuvei

  Namų planavime ir įrengime svarbus žingsnis yra virtuvinės plautuvės maišytuvo pasirinkimas. Įvairių formų, nuo aukštų iki žemų, su ištraukiamomis žarnomis, nulenkiamų, nes montuojamų prie lango, iki maišytuvų su vandens filtravimo sistema ar verdančio vandens padavimu (kūdikių priežiūros priemonėms ar vaisių/daržovių/riešutų nuplovimui). Didžiulis spektras maišytuvų savo funkcijomis aprėpia naujausius technologinius sprendimus. Maišytuvai įvairių spalvų derinami prie stalviršių atspalvių ar bendros virtuvės stilistikos.

 • Maisto atliekų...

  Gaminant maistą praktiškai visuomet lieka nereikalingų likučių, kurie keliauja tiesiai į šiukšlių dėžę. Gerai, jei šiukšles esate įpratę išnešti kiekvieną dieną. O jei tie likučiai užsistovi kelias paras, gendančio maisto kvapas pasklinda po visus namus. Susidoroti su šia problema Jums padės maisto atliekų smulkintuvas.

  Maisto atliekų smulkintuvai gali susmulkinti daugumos produktų likučius: atliekas, likusias po daržovių bei vaisių valymo, stiebus, arbūzų žieves bei bulvių žieveles, riešutų lukštus, sėklas, žuvies, nedidelius mėsos bei vištienos kaulus, makaronus, kruopas, duoną. Tikslesnė informacija apie apribojimus bus nurodyta smulkintuvo naudojimosi intrukcijoje.

 • Muilo dozatoriai

  Muilo ar indų ploviklio dozatoriai - tai estatiškas sprendimas plautuvės zonoje. Įmontuojami į stalviršį ar plautuvę po savimi turi talpą skysčiui supilti. Higieniškesnis ir patogesnis naudojimasis plovimo priemonėmis virtuvėje. Jums nereikės atlikti papildomų judesių kilnojant ploviklio ar skysto muilo induką, reikės tik spustelti dozatorių. Rekomenduojame statyti 2 dozatorius - indų plovimo skysčiui ir muilui. 

  Dozatoriai yra įvairių spalvų, priderinti prie gamintojų plautuvių. Taip pat chromo, nerūdijančio plieno spalvos (platesnę informaciją rasite prekių aprašyme). Spalvą galima derinti prie maišytuvo ar plautuvės spalvos. Gaminami skirtingų formų, todėl renkantis atkartos Jūsų maišytuvo linijas. 

 • Sifonai, kiti priedai

  Įdėklai į plautuves, sifonai, vandens filtrai "Franke" maišytuvams. 

 • Blanco (Vokietija)

  BLANCO yra viena iš didžiausių plautuvių gamintojų pasaulyje. Kompanija Blanco sekmingai dirba daugelyje pasaulio šalių. Naujovės ir sertifikuota valdymo sistema garantuoja aukščiausią medžiagų ir darbų kokybę.Naujų koncepcijų dėka pasiekiamas maksimalus funkcionalumas. Plautuvės, maišytuvai, šiukšlių rūšiavimo sistemos ir funkcionalūs aksesuarai puikiai dera vieni su kitais. Platus kiekvieno segmento produkcijos pasirinkimas. 

  Jei norite gauti Blanco produkcijos pasiūlymą, kreipkitė į mus. 

  Gamintojo puslapis - www.blanco.de

 • Franke šiukšlių...

  "Franke" šiukšlių rūšiavimo sistemos yra ypač populiarios. Šiuolaikiniame pasaulyje ypač opi rūšiavimo tema, tad naudodami "Franke" sistemas patogiai surūšiuosite ir prisidėsite prie tvarios aplinkos kūrimo. Įvairių formų, skyrių ir išmatavimų rūšiavimo sistemos lengvai pritaikomos kiekvienoje virtuvėje. 

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 654 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 654 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Kategorijos
Gamintojas
Tipas
Serija
Medžiaga
Spalva

Virtuvė

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras