Vonios įranga  Yra 4332 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Vonios

  Stilingos ir kokybiškos vonios

  Stačiakampės, asimetrinės, kampinės, masažinės, lietos iš akmens masės ir įmontuojamos.

  Vonios kambario įrengimas – atsakingas ir malonus darbas. Šiuo metu vyrauja labai įvairūs vonios kambario interjerai – nuo modernaus minimalizmo iki prabangios klasikos. Sparčiai populiarėja skandinaviško interjero idėjos, tuo pačiu skandinaviška santechnika, nors savo pozicijų rinkoje neužleidžia ir čekiška santechnika. Kokią vonią pasirinkti? Akmens masės, akrilinė ar špižinė vonia tinkamiausia Jūsų namams?

  Gamintojai siūlo itin platų kokybiškų vonių asortimentą kiekvieno poreikiams. Vonios kambario remontas su didžiulėmis pasirinkimo galimybėmis yra paprastai ir greitai atliekamas. Šiandien net mažos vonios interjeras yra lengvai išpildomas šiuolaikinių medžiagų dėka.

 • Dušas

  Kiekvieną rytą dažnas dabar pradeda būtent duše. Dušo kabinos yra labiau pritaikytos skubančiam žmogui ir padeda sutaupyti tiek laiko, tiek vandens, žinoma, ir pinigų vandens sąskaitoms. Dušas žmogui suteikia galimybę maudytis vertikalioje padėtyje, o specialiai prie kabinos pritaikyta dušo įranga – pajusti visišką komfortą.

  Gerai ir patogiai įrengtas dušas Jūsų rytus gali padaryti kur kas malonesnius. Dušo įranga, ilgam tarnavimui, turi būti pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Duso kabina pagal savo dydį turi atitikti žmogaus poreikius maudantis ir būtų patogu ir nevaržomai judėti kabinoje.

  Šiame kataloge galite išsirinkti Jums reikiamą - kvadratinę arba puspvalę dušo kabiną, dušo duris, dušo boksus, įvairius dušo kabinų priedus nuo valiklių iki sėdynių, trapus ir latakus, dušo padėklus, dušo galvas. Taip pat galima išsirinkti pilnus dušų komplektus ir sistemas, kurių montavimas nesudėtingas, o kokybė - puiki.

  Galima užsakyti nestandartinių išmatavimų dušo kabinas ir duris!

 • Praustuvai / Klozetai...

  Šiame kataloge yra visi gaminiai, kurių jums prireiks įrengiant WC kambarį, tad galite pasirinkti jums labiausiai tinkamą vonios keramiką ir wc rėmus. WC keramika - tai įvairių gamintojų  praustuvai, unitazai, bidė, pisuarai, bakeliai, kuriuos galite išsirinkti pagal savo WC kambario dizainą, dydį ir norimą kainą. Vonios keramikos gaminiai yra šiuolaikiško dizaino, kuris yra kuriamas taip, kad būtų lengvai valoma ir prižiūrima, taip užtikrinant nuolatinę higieną. Katalogo kategorijose taip pat siūlomi įvairūs WC rėmai ir detalės: kokybiški ir patvarūs WC dangčiai, klavišai ir tvirtinimai, potinkinis rėmas, rėmų ir wc komplektai.

 • Maišytuvai

  Vandens maišytuvai: prastuvui, voniai, dušui, bide ir plautuvei


  Vandens maišytuvų pasirinkimą lemia vonios kambario interjeras, pasirinkti santechniniai prietaisai ir techninės montavimo galimybės. Vis daugiau klientų renkasi potinkines maišytuvų sistemas, itin populiarūs termostatiniai dušo maišytuvai, suteikiantys ypatingo komforto ir saugumo. Klasikiniams interjerams gausus aptakių, švelnių formų maišytuvų pasirinkimas, kurie gaminami ne tik chromo, bet ir bronzos, vario, aukso ir kitų spalvų. Ypatingai svarbu teisingai parinktas plautuvės maisytuvas – patogi ir funkcionali virtuvė suteikia daug komforto. Vandens maišytuvų gamybos technologijos kiekvienais metais tobulėja kokybės, funkcionalumo, vandens taupymo linkme, todėl vartotojams siūlome patikimus ir ilgaamžius prietaisus.

 • Gyvatukai

  Jau nuo seno gyvatukas tarnavo kaip praktiškas įrenginys kiekvienoje vonioje. Nors seniau elektriniai gyvatukai dar nebuvo taip paplitę, su radiatorių sistema pajungtos rankšluosčių džiovyklės visada praversdavo norint greitai išdžiovinti rankšluosčius ar drabužius. Šiandien rinkoje galima rasti tiek įprastų universalaus dizaino gyvatukų, tiek dizainerių sukurtų prabangių džiovintuvų rankšluosčiams, derinamų prie išskirtinio vonios interjero.

  Vonios gyvatukai ir rankšluosčių džiovintuvai kopėtėlės dabar būna labai įvairaus dizaino, jums priimtina kaina ir tiks bet kurioje vonioje. Gyvatukas gali būti kombinuotas, tai yra jungiamas prie šildymo sistemos su įmontuotu elektriniu tenu, arba tik elektrinis. Universalūs žalvariai džiovintuvai tinka bet kokioms vandens tiekimo sistemoms: tiek šildymo, tiek atviroms karšto vandens cirkuliacinėms sistemoms, ir gali būti jungiami tiesiogiai prie varinio, plastikinio ar metalinio vamzdyno. Gyvatukai voniai yra ne tik radiatorius, bet ir labai patogus rankšluosčių džiovintuvas. Be to, vandeniniai ir elektriniai rankšluosčių džiovintuvai-gyvatukai ir kopėtėlės gali būti skirti ne tik vonios kambariui, bet ir virtuvei.

 • Vonios baldai

  Šioje kategorijoje pristatomi vonios kambario baldai, kurie tiks kiekvieno skonio klientui. Vonios baldai yra neatsiejama šio kambario dalis –  prie patalpos interjero skoningai priderintose spintelėse laikome grožio ir higienos reikmenis, namų chemijos priemones, bei kitus daiktus.

  Siūlome didelį pasirinkimą visų jūsų vonios kambariui reikalingų baldų  jums priimtiniausia kaina. Šiuolaikiško dizaino vonios baldai ne tik išbaigia vientisą vonios kambario įvaizdį, bet ir yra taupantys vietą, funkcionalūs ir patogūs naudoti. Baldai voniai gali harmoningai apjungti vonias, praustuvus ir vonios kambario baldus. Naujomis technologijomis kuriamas specialus baldų plokščių apdorojimas suteikia atsparumą drėgmei ir garantuoja jų ilgaamžiškumą. Juos paprasta valyti ir taip palaikyti nuolatinę higieną vonios kambaryje. Galimi skirtingi baldų apdailos variantai. 

 • Aksesuarai

  Įvairiausių formų, spalvų ir paskirties vonios aksesuarai užtikrins vientisą jūsų vonios kambario dizainą. Šiuolaikiški aksesuarai voniai yra itin patogūs naudoti ir lengvai valomi. Vonios kambario aksesuarai - tai dozatoriai, kabliukai, lentynėlės, muilinės, rankšluosčių laikikliai, stiklinės, tualetinio popieriaus laikikliai, WC šepečiai. Stiklo valytuvai gali būti kabinami prie sienos arba ant dušo sienos. Vonios kambario aksesuarai gali būti derinami įvairiausiuose voniose, todėl juos ypač patogu išsirinkti ir užsisakyti internetu. Aukštos kokybės, subtilaus ir prabangaus dizaino bei patogūs kiekvienam vonios kambariui tikrai atitiks jūsų lūkesčius priimtiniausia kaina.

 • Veidrodžiai

  Veidrodis –  reikšmingas dekoratyvinis vonios kambario akcentas.

  Tinkamai parinkti veidrodžiai voniai ne tik vizualiai praplės erdvę, bet ir suteiks daugiau šviesos bei gyvybingumo. Besišypsantis veidas, žvelgiantis iš modernaus veidrodžio, leis kiekvieną rytą pradėti žvaliems bei puikios nuotaikos. 

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 4332 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 4332 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Gamintojas

Vonios įranga

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras