Muilo dozatoriai

Muilo ar indų ploviklio dozatoriai - tai estatiškas sprendimas plautuvės zonoje. Įmontuojami į stalviršį ar plautuvę po savimi turi talpą skysčiui supilti. Higieniškesnis ir patogesnis naudojimasis plovimo priemonėmis virtuvėje. Jums nereikės atlikti papildomų judesių kilnojant ploviklio ar skysto muilo induką, reikės tik spustelti dozatorių. Re...

Muilo ar indų ploviklio dozatoriai - tai estatiškas sprendimas plautuvės zonoje. Įmontuojami į stalviršį ar plautuvę po savimi turi talpą skysčiui supilti. Higieniškesnis ir patogesnis naudojimasis plovimo priemonėmis virtuvėje. Jums nereikės atlikti papildomų judesių kilnojant ploviklio ar skysto muilo induką, reikės tik spustelti dozatorių. Rekomenduojame statyti 2 dozatorius - indų plovimo skysčiui ir muilui. 

Dozatoriai yra įvairių spalvų, priderinti prie gamintojų plautuvių. Taip pat chromo, nerūdijančio plieno spalvos (platesnę informaciją rasite prekių aprašyme). Spalvą galima derinti prie maišytuvo ar plautuvės spalvos. Gaminami skirtingų formų, todėl renkantis atkartos Jūsų maišytuvo linijas. 

Daugiau

Muilo dozatoriai  Yra 17 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 17 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 17 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Gamintojas
Tipas
Serija
Spalva

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras