Akmens masės vonios

Akmens masės vonios

Akmens masė – tai kompozitinė medžiaga, susidedanti iš poliesterinės smalos, kvarco ir karbonatinio užpildo.

Vonios iš akmens masės storis 12 – 20mm, kas užtikrina aukštą šilumos varžą. Storas akmens masės sluoksnis sugeba ilgai išlaikyti karšto vandens energiją. Į vonią pripiltą vandenį, po temperatūros praradimo, reikia pap...

Akmens masės vonios

Akmens masė – tai kompozitinė medžiaga, susidedanti iš poliesterinės smalos, kvarco ir karbonatinio užpildo.

Vonios iš akmens masės storis 12 – 20mm, kas užtikrina aukštą šilumos varžą. Storas akmens masės sluoksnis sugeba ilgai išlaikyti karšto vandens energiją. Į vonią pripiltą vandenį, po temperatūros praradimo, reikia papildyti nauja porcija karšto vandens, tokiu būdu vonia sugers dalį šilumos ir padės išlaikyti komfortišką vandens temperatūrą.
Akmens masės storis ir vonios monolitiškumas užtikrina aukštą garso lygio izoliaciją. Pripildant vonią vandens, garso praktiškai nesigirdi, tai sukuria vonios kambaryje ramybės ir jaukumo pojūtį. Įprastoje vonioje to pasiekti nepavyks, vandens triukšmas trikdo ne tik namų šeimininką, bet kai kuriais atvejais ir buto kaimynus. Poilsį ramioje ir tylioje aplinkoje užtikrina akmens masės vonia.
Poliravimo eigoje, akmens masės vonia įgauna šiai medžiagai būdingą spindesį. Šis spindesys nesulyginamas su kitų medžiagų spindesiu, kurios naudojamos gaminant vonias.
Akmens masės vonia išsiskiria aukštu stabilumu. Montuojant vonią ir paneles nereikia jokių papildomų tvirtinimo detalių. Kadangi akmens masės vonia yra masyvi, todėl ji kur kas stabilesnė montuojant ir eksploatuojant nei kitos vonios.
Viena iš pagrindinių akmens masės vonių savybių – dažyto paviršiaus atsparumas: taisyklingai prižiūrint vonią, dažai išlieka nepakitę labai ilgą laiką. Vonia yra atspari įvairių cheminių medžiagų išoriniam poveikiui.

Daugiau

Akmens masės vonios  Yra 107 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 107 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 107 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Gamintojas
Tipas
Matmenys

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras