Bemeta
Bemeta Design Company Ltd - čekų kompanija įkurta 2004 metais, kuri gamina aukštos kokybės vonios aksesuarus ir baldus. Nuo susikūrimo pradžios kompanija įgavo pirkėjų pasitikėjimą ir įvertinimą. Tai sparčiai populiarėjanti pačioje Čekijoje ir Europoje. 2007 Brno vykusioje statybos mugėje Bemeta Design Company Ltd buvo apdovanota aukso medaliu. ...
Bemeta Design Company Ltd - čekų kompanija įkurta 2004 metais, kuri gamina aukštos kokybės vonios aksesuarus ir baldus. Nuo susikūrimo pradžios kompanija įgavo pirkėjų pasitikėjimą ir įvertinimą. Tai sparčiai populiarėjanti pačioje Čekijoje ir Europoje. 2007 Brno vykusioje statybos mugėje Bemeta Design Company Ltd buvo apdovanota aukso medaliu. Įmonė turi daug vonios linijų ir kolekcijų, gaminiai yra komfortiški, stilingi ir patogūs naudoti.
Daugiau

Bemeta  Yra 343 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Omega

  Kolekcija OMEGA ilgainiui yra tapusi viena universaliausių. Laiko ištobulintos linijos, lakoniškas dizainas ir chromo padengimas leidžia kolekcijai daugelį metų išlikti paklausiai. Platus taprusavyje suderintų vonios kambario aksesuarų pasirinkimas. Vonios kambarį visada galite papildyti naujais gaminiais.

 • Dark

  DARK kolekcija - tai juodos spalvos triumfas vonioje. Itin populiarūs, puikiai derantys prie vonias užkariaujančių juodų santechnikos gaminių. Lakoniškų ir patogių linijų kolekcija yra pagaminta iš žalvario su satininio stiklo priedais.

 • Gamma

  Nauja BEMETA GAMMA kolekcija - tai moderni ir stilinga serija iš nerūdijančio plieno ir plastiko (poliresino). Juodos ar baltos spalvų ir chromo padengimo derinys. 

 • Galla

  Itin stilinga BEMETA GALLA kolekcija - modernių technologijų ir laikui atsparaus dizaino sintezė. Itin populiari juoda spalva, kokybiškas nerūdinatis plienas. 

 • White

  White kolekcija - baltos spalvos vonios kambario aksesuarų linija. Visi kolekcijos gaminiai yra pagaminti iš žalvario ir padengti balta spalva. Tokie aksesuarai tarsi pranyksta ir susilieja su šviesios spalvos sienomis, taip nesukurdami spalvinių dėmių ir išlaikydami vietisumą. O gal kaip tik norėsite sukurti kontrastuojantį derinį?

 • Nero

  Nero kolekcija  - tai dar viena čekų gamintojo Bemeta pažiba. Juodos spalvos gaminiai, kampuotesnės linijos, modernus dizainas. 

 • Neo

  Neo kolekcija - tai nerūdinačio plieno linija matiniu paviršiumi. Praktiška danga ir patogi priežiūra, nes mažiau kaupiasi nuosėdos ir kalkės. Minimalistinio dizaino, todėl tiks daugumai vonios kambarių. 

 • Beta

  Beta - chromuota blizgaus paviršiaus kolekcija iš vonios kambario aksesuarų gamintojo Bemeta. Kampuotesnės linijos, lakoniškas dizainas ir platus pasirinkimas.

 • Tasi

   Blizgaus chromo padengimo kolekcija Tasi.  Šiek teik užapvalintų formų ir matinio satininio stiklo gaminiai.

 • Solo

  Solo kolekcija - modernu chromo dengimo ir matinio stiklo derinys. Kampuotos užapvalintos linijos yra išskirtinis kolekcijos braižas. 

 • Via

  Via kolekcija- dar vienas linijų ir formų žaismas vonios kambaryje. Chromo paviršius ir matinis stiklas puikiai dera tarpusavyje ir Jūsų vonioje.

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 343 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 343 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Gamintojas
Tipas
Spalva

Bemeta

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras