Maišytuvai

Vandens maišytuvai: prastuvui, voniai, dušui, bide ir plautuvei


Vandens maišytuvų pasirinkimą lemia vonios kambario interjeras, pasirinkti santechniniai prietaisai ir techninės montavimo galimybės. Vis daugiau klientų renkasi potinkines maišytuvų sistemas, itin populiarūs termostatiniai dušo maišytuvai, suteikiantys ypatingo komforto ir saugumo....

Vandens maišytuvai: prastuvui, voniai, dušui, bide ir plautuvei


Vandens maišytuvų pasirinkimą lemia vonios kambario interjeras, pasirinkti santechniniai prietaisai ir techninės montavimo galimybės. Vis daugiau klientų renkasi potinkines maišytuvų sistemas, itin populiarūs termostatiniai dušo maišytuvai, suteikiantys ypatingo komforto ir saugumo. Klasikiniams interjerams gausus aptakių, švelnių formų maišytuvų pasirinkimas, kurie gaminami ne tik chromo, bet ir bronzos, vario, aukso ir kitų spalvų. Ypatingai svarbu teisingai parinktas plautuvės maisytuvas – patogi ir funkcionali virtuvė suteikia daug komforto. Vandens maišytuvų gamybos technologijos kiekvienais metais tobulėja kokybės, funkcionalumo, vandens taupymo linkme, todėl vartotojams siūlome patikimus ir ilgaamžius prietaisus.

Daugiau

Maišytuvai  Yra 1815 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Maišytuvai praustuvui

  Platus maišytuvų pasirinkimas. Montuojami į praustuvą, sieną ar stalviršį. Aukšti, standartinio dydžio, žemi. Platus maišytuvų metalo spalvų pasirinkimas. Praustuvų maišytuvai derinami su dušo ar vonios maišytuvais, bidė maišytuvu. Klasikinio ar modernaus stiliaus maišytuvai Jūsų vonios kambariui. Vieno ar trijų taškų.

 • Maišytuvai voniai

  Vonios maišytuvai  montuojami į sieną, į vonios kraštą ar į grindis. Įvairių stilių ir spalvų. Maišytuvai vonios kamabaryje derinami su kitais maišytuvais – praustuvų, bidė ir bidete. Platus stilių ir matalo spalvų pasirikimas. Metalo spalvų yra daugiau nei 10. 

 • Maišytuvai dušui

  Potintikiai ar virštinkiniai, standartiniai ar termostatiniai – čia rasite viską. Platus stilių pasirinkimas leis vonios kambario santechniką suderinti tarpusavy pagal stilių, metalo spalvą ar kolekciją. Patariame rinktis to pačio gamintojo ir tos pačios kolekcijos gaminius kaip kiti maišytuvai toje pačioje patalpoje. Tokiu būdu gausite stiliaus vientisumą ir išbaigtumą vonio kambaryje.

 • Bidė maišytuvai

  Bidė maištuvai – tai vonios kambario maišytuvų tęsinys. Vieno ar trijų taškų maišytuvai montuojami į bidė. Maišytuvus derinkite su kitais– praustuvų, vonios, dušo.  Taip išlaikysite vieną stilių ir veintisumą.  Nuo klasinkinio, retro iki modernių sprendimų.

 • Maišytuvai plautuvei

  Namų planavime ir įrengime svarbus žingsnis yra virtuvinės plautuvės maišytuvo pasirinkimas. Įvairių formų, nuo aukštų iki žemų, su ištraukiamomis žarnomis, nulenkiamų, nes montuojamų prie lango, iki maišytuvų su vandens filtravimo sistema ar verdančio vandens padavimu (kūdikių priežiūros priemonėms ar vaisių/daržovių/riešutų nuplovimui). Didžiulis spektras maišytuvų savo funkcijomis aprėpia naujausius technologinius sprendimus. Maišytuvai įvairių spalvų derinami prie stalviršių atspalvių ar bendros virtuvės stilistikos.

 • Potinkinės dušo sistemos

  Potinkinės dušo sistsemos – tai estetika ir modernumas, minimalizmas ir patogumas dušinėje. Populiarus sprendimai, nes komplektą sudaro trys ar net keturios dalys, tad Jums nebereikės tarpusavy derinti atskirų reikalingų dalių, o galėsite rinktis iš gamintojo sudarytų komplektuojamų elementų. Montuojami vienoje arba skirtingose sienose pagal poreikį, pasirenkant patį tinkamiausią sprendimą. Tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus sprendimai puikiai derės prie kitų vonios kambario maišytyvų.  

 • Virštinkinės dušo...

  Virštinkinės dušo sistemos – klasikinis sprendimas ir pats lengviausias būdas įsirengti dušo sistemą. Platus gaminių metalo spalvų pasirinkimas. Klasikinio, retro ar modernaus stiliaus komplektai. Išlaikant vonios kambario stiliaus tęstinumą, derinkite su kitais vonios maišytuvai, santechnika, aksesuarais. Dušo komplektą montuojant vonios zonoje, rinkitės maišytuvą su snapu. 

 • Potinkiniai maišytuvai

  Maišytuvai, kurių konstrukcinė dalis paslepiama sienoje ar grindyse yra itin estetiški ir nedideli. Tokiu būdu jie išplečia santechnikos prietaisų technines galimybes. Paslėptas valdymas ir vamzdžiai bei dušo purkštuvas ar maišytuvas gali būti montuojami didesniu atstumu vienas nuo kito. Gausus potinkinių maišytuvų metalo spalvų pasirinkimas.

 • Bidete dušeliai

  Šiuolaikiniuose vonios kambario sprendimuose bidete/higieniniai  dušeliai keičia bidė.  Montuojami šalia klozeto bidete/higieniniai  turi dar vieną techninę paskirtį -  naudojama  vandeniui pripilti į grindų priežiūros vandens talpas, kibirus. Taip taupoma vieta, o parinkus modelio stilių ir bitede/higieninio dušelio metalo spalvą suderinsite su kitais vonios kambaryje esančiais gaminiais.

 • Dušo galvutės, žarnos,...

  Ilgainiui naudojantis vonios įranga, atsiranda poreikis pakaitinėms dalims ir priedams.  Šioje kategorijoje rasite įvairius priedus kurie, atsiradus poreikiui, atnaujims gaminių dalis.

 • Dušo stovai, komplektai

  Čia rasite dušo stovų ir jų komplektų pasirinkimą. Įvairių formų, įvairių gaminių matalo spalvų, stacionarios lubinės ar sieninės dušo galvos. Stacionarūs stovai ar vieno taško laikikliai rankiniams dušams. Derinkite tarpusavy to pačio gamintojo ir tos pačios kolekcijos bei tos pačios spalvos gaminius.

 • Maišytuvų komplektai

  Gamintojų suderinti vonios kambario pagrindinių taškų maišytuvų komplektai  - praustuvo, vonios/dušo ir rankinio dušo. Puikus sprendimas planuojantiems atsinaujinti, geros komplektų kainos. Komplektą sudaro daugiau kaip 3 dalys.

 • Stacionarios dušo...

  Stacionarios dušų galvos tvirtinamos prie sienų ar lubų. Įvairių gamintojų ir metalo spalvų. Gali būti apvalios ar kvadratinės. Jei nerandate pageidaugamos prekės – susisiekite.

 • Potinkinės dalys

  Atskiros tik potinkinės maišytuvų dalys. Jei nerandate pageidaujamos prekės – susisiekite.

 • Masažinės dušo panelės

  Hidromasažinė dušo sienelė - tai puikus pasitinkimas taupantiems laiką ir pinigus. Nereikia vedžioti ir pajunginėti atskitų komponenetų, tokių kaip termostatinis maišytuvas, masažo purkštukai, potinkinės dalys, rankinis dušelis. Masažinės sienelės montavimas užtrunka itin trumpai. Tad rezultatu t.y vandens masažo malonumais, mėgausitės labai greitai. Gaminamos iš akrilo, metalo, nerūdijančio plieno ar kitų medžiagų yra puikių formų ir kokybiškos. Gali būti su sėdima vieta ar be jos. Pažymėtina, jog sienelės gaminamos nėra vienodos. Skirtingi gamintojai siūlo skirtingos komplektacijos sieneles– su termostatinias maišytuvai ar be jų, su skirtingais vandens purkštukais, su lietaus dušais. jei nerandate ieškomos prekės - susisiekite.

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 1815 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 1815 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Kategorijos
Gamintojas
Tipas
Spalva

Maišytuvai

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras