Praustuvai

Praustuvai  - tai dalis vonios kambario filosofijos, kuri apima praustuvus, vonias, klozetus, bidė ir kt. Tarpusavyje suderintos formos, atsikartojančios linijos – tai kolekcijų privalumas. Renkantis vienos kolekcijos gaminius vonios kabaryje sukursite tęstinumo ir išbaigtumo jausmą. Galime pasiūlyti įvairių formų, spalvų, montuojamų iš stalvirš...

Praustuvai  - tai dalis vonios kambario filosofijos, kuri apima praustuvus, vonias, klozetus, bidė ir kt. Tarpusavyje suderintos formos, atsikartojančios linijos – tai kolekcijų privalumas. Renkantis vienos kolekcijos gaminius vonios kabaryje sukursite tęstinumo ir išbaigtumo jausmą. Galime pasiūlyti įvairių formų, spalvų, montuojamų iš stalviršio apačios, statomų ant stalviršio, įleidžiamų praustuvų, tvirtinamų prie sienos. Taip pat labai mažų, standartinių dydžių ir itin didelių viengubų ar dvigubų praustuvų. Praustuvai gali būti statomi ant keramikinių kojų, puskojų, stovų ar baldų.

Daugiau

Praustuvai  Yra 876 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Praustuvai tvirtinami...

  Pakabinami praustuvai - klasikinis sprendimas vonios kambaryje. Įvairių dydžių ir formų ir stilių. Labai dideli ir visai maži, kabinami į kampą ar ant kojos/puskojės arba stovo. Nuo klasikinių, retro linijų iki modernių. 

 • Praustuvai montuojami...

  Labai populiarus praustuvų tipas. Itin didelis formų pasirinkimas, pasirinkę norimą praustuvą lengvai pagyvinsite ar sukursite norimą stilių. Su skyle maišytuvui ar be jos, keramikiniai ar akmens masės, standartiniai blizgūs arba matiniai, "šilko"paviršiaus. Atkreipkite dėmesį į bendrą aukštį, nes praustuvai ant stalviršio neturi viršyti patogaus arba rekomenduojamo aukščio.

 • Praustuvai įleidžiami...

  Populiarėjantis praustuvų tipas. Didelis formų pasirinkimas, pasirinkę norimą praustuvą lengvai pagyvinsite vonios kambarį ar sukursite norimą stilių. Su skyle maišytuvui ar be jos, keramikiniai ar akmens masės, standartiniai blizgūs arba matiniai. Montuojami į bet kokio stalviršio paviršių.

 • Praustuvai montuojami...

  Montuojami po stalviršiu praustuvai - labai estetiškas sprendimas vonios kambaryje. Be jokių išsikišusių briaunų tokio tipo praustuvai švelniai įsilieja į stalviršį ir vonios dizainą. Ypač patogu tvarkant, nes valant stalviršio paviršių ranka nekliūna už papildomų atsikišimų. 

 • Laisvai statomi...

  Itin prabangiai atrodantys laisvai pastatomi praustuvai. Taip mėgiami dizainerių ir dažnai užsakomi viešosioms erdvėms. Tai tarsi keramikinė skulptūra Jūsų vonios kabmaryje, nes gamintojai siūlo itin išskirtinių dizaino ir formų gaminius.

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 876 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 876 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Kategorijos
Gamintojas
Tipas
Serija
Medžiaga
Spalva
Matmenys

Praustuvai

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras