Dušas

Kiekvieną rytą dažnas dabar pradeda būtent duše. Dušo kabinos yra labiau pritaikytos skubančiam žmogui ir padeda sutaupyti tiek laiko, tiek vandens, žinoma, ir pinigų vandens sąskaitoms. Dušas žmogui suteikia galimybę maudytis vertikalioje padėtyje, o specialiai prie kabinos pritaikyta dušo įranga – pajusti visišką komfortą.

Gerai ir patogiai įr...

Kiekvieną rytą dažnas dabar pradeda būtent duše. Dušo kabinos yra labiau pritaikytos skubančiam žmogui ir padeda sutaupyti tiek laiko, tiek vandens, žinoma, ir pinigų vandens sąskaitoms. Dušas žmogui suteikia galimybę maudytis vertikalioje padėtyje, o specialiai prie kabinos pritaikyta dušo įranga – pajusti visišką komfortą.

Gerai ir patogiai įrengtas dušas Jūsų rytus gali padaryti kur kas malonesnius. Dušo įranga, ilgam tarnavimui, turi būti pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Duso kabina pagal savo dydį turi atitikti žmogaus poreikius maudantis ir būtų patogu ir nevaržomai judėti kabinoje.

Šiame kataloge galite išsirinkti Jums reikiamą - kvadratinę arba puspvalę dušo kabiną, dušo duris, dušo boksus, įvairius dušo kabinų priedus nuo valiklių iki sėdynių, trapus ir latakus, dušo padėklus, dušo galvas. Taip pat galima išsirinkti pilnus dušų komplektus ir sistemas, kurių montavimas nesudėtingas, o kokybė - puiki.

Galima užsakyti nestandartinių išmatavimų dušo kabinas ir duris!

Daugiau

Dušas  Yra 572 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Pusapvalės dušo kabinos

  Pusapvalės dušo kabinos šiandien yra labai populiarios. Jos ypač tinka planuojant mažo vonios kambario apstatymą, nes suapvalintas kabinos išorinis kampas sutaupo išties nemažai vietos. Šiame kataloge galite išsirinkti jums tinkamiausią pusapvalę dušo kabiną: įvairių komplektacijų, įvairaus dušo kabinų ir durų stiklo storio, reikiamo aukščio, nestandartinių išmatavimų. Kabinos gali būti montuojamos plytelėmis išklijuotame vonios kambaryje arba tiesiai ant grindų, kuriose įrengtas nutekamasis latakas. Daugelis dušo kabinų modelių turi apsauginį sluoksnį, kuris tarsi atstumia vandenį bei nešvarumus, tad jas valyti reikia daug rečiau bei paprasčiau. Dušo kabinos stiklas gali būti skaidrus, matinis arba tonuotas.

  Galima užsakyti nestandartinių išmatavimų dušo kabinas ir duris!

 • Keturkampės dušo kabinos

  Kvadratinės dušo kabinos yra praktiškos, besimaudant suteikia daugiau erdvės ir tinka bet kuriai klasikinio išplanavimo voniai.

  Šiame kataloge galite išsirinkti jums tinkamiausią kvadratinę dušo kabiną: įvairių komplektacijų, įvairaus dušo kabinų ir durų stiklo storio, reikiamo aukščio, nestandartinių išmatavimų. Kabinos gali būti montuojamos plytelėmis išklijuotame vonios kambaryje arba tiesiai ant grindų, kuriose įrengtas nutekamasis latakas. Daugelis dušo kabinų modelių turi apsauginį sluoksnį, kuris tarsi atstumia vandenį bei nešvarumus, tad jas valyti reikia daug rečiau bei paprasčiau. Dušo kabinos stiklas gali būti skaidrus, matinis arba tonuotas.

  Galima užsakyti nestandartinių išmatavimų dušo kabinas ir duris!

 • Dušo kabinos - dėžės

  Dušo kabinos - boksai (dėžės) yra mobilūs ir dažniausiai įrengiami tuomet, kai vonios kambaryje neišeina sumontuoti stacionarios ir gerai izoliuotos dušo kabinos. Dušo boksai taip pat, kaip ir dušo kabinos, gali būti kvadratiniai arba pusapvaliai. Įvertinę savo vonios kambario dydį bei išplanavimą, mažai voniai galite rinktis erdvę taupantį pusapvalį boksą, o jeigu turite pakankamai vietos - daugiau erdvės maudymuisi suteikiantį kvadratinį boksą. Dušo boksas yra ekonomiškas variantas patrauklia kaina, reikalaujantis mažesnio grindų bei sienų paruošimo ir praktiškai nereikalingas statybinių žinių. Boksai parduodami išmontuoti, juos sudaro dušo padėklai, dušo padėklo sifonai, maišytuvai, dušo žarnos ir galvutės. Mūsų kataloge esantys dušo boksai  pristatomi tik pagal specialius užsakymus, kuriuos galite atlikti internetu.

 • Penkiakampės dušo kabinos

  Penkiakampės dušo kabinos – geriausias sprendimas, vertinantiems praktiškumą ir erdvę namuose. Neturint galimybės įsirengti vonios, šiuolaikiška dušo kabina ne tik padės sutaupyti nemažai erdvės vonios kambaryje, bet ir sukurti modernią minimalistinę aplinką. Jeigu svajojate apie būtent tokį vonios kambarį, Jums pirmiausiai reikalinga kabina dušui, kurią siūlome išsirinkti mūsų kataloge internetu.

  Galima užsakyti nestandartinių išmatavimų dušo kabinas ir duris!

 • Dušo durys

  Dušo durys

  Vis populiariau dušą įrengti nišoje ir nestatyti nei dušo padėklo, nei kabinos – tokiame kambaryje taškymosi problemą išsprendžia dušo durys. Siūlome įvairių spalvų stiklo, slankiojančias ar varstomas, su profiliais ar be jų dušo duris. Jei siūlomi gaminiai techninėmis specifikacijomis neatitinka Jūsų poreikių – galime pagaminti dušo duris pagal nišos išmatavimus. Galite laisvai rinktis stiklo ir vyrių spalvą, profilius, rankenėles!

 • Dušo sienelės

  Pastaruoju metu Lietuvoje pradėta vis drąsiau rinktis netradicinio įrengimo dušų kabinas. Dušai be padėklo ar berėmės konstrukcijos dušai tampa idealiu sprendimu mažuose vonios kambariuose arba siekiant sukurti šiuolaikišką vonios interjerą. Įsirengiant modernią dušo kabiną, svarbus elementas – dušo sienelė. Dušo sienelės gali būti įvairių tipų ir dydžių.

  Galima užsakyti nestandartinių išmatavimų dušo sieneles!

 • Dušo padėklai

  Šiame kataloge yra siūlomi skirtingų gamintojų įvairaus gylio ir montavimo aukščio dušo padai, pusapvaliai arba stačiakampiai, lieto marmuro, akrilo ir plieno dušo padėklai. Kataloge yra ir Latvijos įmonės pagal savo sukurtą ypatingą technologiją gaminami akmens masės dušo padėklai. Atkreipkite dėmesį, kad dušo padas gali turėti neslidžią dušo padėklo dangą, dėl kurios prasutis duše tampa itin saugu. Dušo kabinos padėklai gali būti  įmontuoti į grindis, pastatyti tiesiai ant grindų arba ant kojelių. 

 • Latakai, trapai, sifonai

  Dušo latakas ir trapas dušui yra vienos svarbiausių dušo detalių, užtikrinančių, kad jūsų neištiktų itin nemaloni nesėkmė ir po smagių jūsų maudynių buto neužlietų vanduo. Tai, kaip funkcionuos vandens surinkimas, yra vienas pirmiausių dalykų, kuriuos reikia išspręsti įrengiant dušo kabiną. Prekių kataloge siūlome didelį aukštos kokybės gaminių pasirinkimą: tai dušo trapai, dušo latakai, sifonai, dušo blokai, latakų elementai, montavimo kojelės, kvapo užsklandos, įvairių formų latako grotelės, valymo filtrai. Prekių įvairovė leis pasirinkti reikiamą gaminį labiausiai priimtina kaina.

 • Priedai

  Atlenkiamos dušo sėdynės, dušo padėklų atramos, vonios kambario valikliai. 

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 572 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 572 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Kategorijos
Gamintojas
Tipas
Matmenys
Užpildas
Profilio spalva
Stiklo spalva
Aukštis

Dušas

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras