Aksesuarai

Įvairiausių formų, spalvų ir paskirties vonios aksesuarai užtikrins vientisą jūsų vonios kambario dizainą. Šiuolaikiški aksesuarai voniai yra itin patogūs naudoti ir lengvai valomi. Vonios kambario aksesuarai - tai dozatoriai, kabliukai, lentynėlės, muilinės, rankšluosčių laikikliai, stiklinės, tualetinio popieriaus laikikliai, WC šepečiai. Stik...

Įvairiausių formų, spalvų ir paskirties vonios aksesuarai užtikrins vientisą jūsų vonios kambario dizainą. Šiuolaikiški aksesuarai voniai yra itin patogūs naudoti ir lengvai valomi. Vonios kambario aksesuarai - tai dozatoriai, kabliukai, lentynėlės, muilinės, rankšluosčių laikikliai, stiklinės, tualetinio popieriaus laikikliai, WC šepečiai. Stiklo valytuvai gali būti kabinami prie sienos arba ant dušo sienos. Vonios kambario aksesuarai gali būti derinami įvairiausiuose voniose, todėl juos ypač patogu išsirinkti ir užsisakyti internetu. Aukštos kokybės, subtilaus ir prabangaus dizaino bei patogūs kiekvienam vonios kambariui tikrai atitiks jūsų lūkesčius priimtiniausia kaina.

Daugiau

Aksesuarai  Yra 778 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Omnires
  Omnires aksesuarų pasirinkimas -vienas didžiausių. Dešimt kolekcijų, tarpusvavyje suderintas kolekcijos gaminių stilius, spalvos (Antikvarinė vario,  uikūs sprendimai, ergonomika, estetika ir patogumas. Galima derinti su pasirinktos kolekcijos maišytuvais, dušo sistemomis. 
 • Bemeta
  Bemeta Design Company Ltd - čekų kompanija įkurta 2004 metais, kuri gamina aukštos kokybės vonios aksesuarus ir baldus. Nuo susikūrimo pradžios kompanija įgavo pirkėjų pasitikėjimą ir įvertinimą. Tai sparčiai populiarėjanti pačioje Čekijoje ir Europoje. 2007 Brno vykusioje statybos mugėje Bemeta Design Company Ltd buvo apdovanota aukso medaliu. Įmonė turi daug vonios linijų ir kolekcijų, gaminiai yra komfortiški, stilingi ir patogūs naudoti.
 • Britton

  BRITTON (UK) kompanija siūlo vonios kambario aksesuarų gaminius. Kokybiški, stilingi ir nepriekaištingų linijų. 

 • Kerasan

  Kerasan – yra viena iš pirmaujančių kompanijų santechninėje keramikoje. Įkurta 1960 metais, bendrovė specializuojasi smulkioje keramikos įrangoje. Dizainas yra puikiai perteiktas su kokybės meistriškumu ir pažangiomis technologijomis. Šiai dienai kompanija dalyvauja tarptautinėje rinkoje su vonių kolekcijomis, taip pat baldais, aksesuarais.

 • Hansgrohe

  Hansgrohe (Vokietija) yra inovacijų ir dizaino lyderis santechnikos srityje. Gamintojas siūlo vonios kambario aksesuarų kolekciją. Ilgametė patirtis išgrynino kolekcijos dizainą, tad puikiai tiks Jūsų vonioje. 

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 778 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 778 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Gamintojas
Spalva
Tipas
Spalva

Aksesuarai

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras