RB baldai

VONIOS KAMBARIO BALDŲ KOLEKCIJA
Funkcionalūs, praktiški, lengvai prižiūrimi RB BATHROOM vonios baldai klasikiniam ir moderniam vonios kambariui. Septynios skirtingo dizaino baldų serijos padės realizuoti vonios kambario viziją ir sukurti stilingą bei jaukią aplinką.

FUNKCIONALUS VONIOS KAMBARIO DIZAINAS
Patogios, elegantiškos rankenos, švelnaus užd...

VONIOS KAMBARIO BALDŲ KOLEKCIJA
Funkcionalūs, praktiški, lengvai prižiūrimi RB BATHROOM vonios baldai klasikiniam ir moderniam vonios kambariui. Septynios skirtingo dizaino baldų serijos padės realizuoti vonios kambario viziją ir sukurti stilingą bei jaukią aplinką.

FUNKCIONALUS VONIOS KAMBARIO DIZAINAS
Patogios, elegantiškos rankenos, švelnaus uždarymo stalčiai ir vyriai, LED apšvietimo sistema ir IP44 saugumo klasė - maksimaliam komfortui jūsų vonios kambaryje.

ŠVELNUS UŽDARYMAS
Garantuojame, kad apatinių spintelių stalčių sistemos atlaikys ne mažiau kaip 40 000 uždarymo/atidarymo ciklų. Spintelių su durelėmis lankstai užsivers ir atsivers nemažiau kaip 50 000 kartų.

LED APŠVIETIMAS
Visi jungikliai, rozetės, LED šviestuvai, sensoriai ir kiti elektros komponentai atitinka IP44 saugumo klasę. Dauguma apšvietimo sistemų - neutralios šviesos sprektro.

LENGVA PRIEŽIŪRA
Vonios baldai ir jų detalės yra gaminami naudojant modernias technologijas, todėl paviršiai yra lengvai valomi ir atsparūs drėgmei.

AUKŠTOS KOKYBĖS KERAMIKA
RB BATHROOM aukštos kokybės keraminiai praustuvai yra patogūs ir lengvai valomi.

JUNGIKLIS IR ROZETĖ
Pilkos sidabrinės spalvos IP44 saugumo klasę atitinkantis jungtukas ir rozetė įmontuoti kiekvienoje veidrodinėje spintelėje, centre ties spintelės stogeliu.

SKALBINIŲ KREPŠYS
Funkcionalus ir vietą taupantis skalbinių krepšys, kurį rasite SERENA ir LUNA serijų aukštose spintelėse.

DĖKLAS
Patogus dėklas su kišenėmis puikiai tinka smulkiems daiktams ir vonios kambario aksesuarams. Jis yra pagamintas ir plastiko ir tvirtinamas aukštų spintelių durelėse.

2 METŲ GARANTIJA
RB BATHROOM vonios kambario baldams suteikiama dviejų metų garantija. Garantija apima gamybos defektus, jei laikomasi įrengimo, valymo ir priežiūros rekomendacijų. Produktų įrengimo bei priežiūros rekomendacijas rasite Intrukcijų skiltyje.

Daugiau

RB baldai  Yra 254 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Grand
 • G-Line
 • Urban
 • Joy
 • Serena
 • Serena Retro
 • Mono
 • Scandic
 • Milano
 • Eternal
 • Elza

  ELZA – ši serija sukurta patyrusio dizainerio, vadovaujantis principu: „Vonios balduose turi būti detales tik tos, kurių reikia“. Baldai yra dviejų skirtingų pločių, o tai padeda prisitaikyti bet kokioje patalpoje. Apatinės pastatomos spintelės yra su metalinėmis kojelėmis.

 • Piano

  Balta - klasikinė spalva, o klasika niekada nesensta. Serijoje PIANO atsisakyta griežtų stačiakampio formų, einama prie lengvų plastiškų elementų. Apatinės spintelės – su pilku blizgiu dekoru, derančiu su visa vonios santechnika. Spintelės su veidrodinėmis durelėmis bei lentynėlėmis viduje. Kai kurios spintelės su halogeniniais šviestuvais, rozete, jungikliu. Apatinės spintelės su metalinėmis kojelėmis suteikiančios baldams grakštumo. Švarus ir grakštus ūkinių spintelių dizaino sprendimas.

 • Retro

  Klasika niekada nesensta, tik įgyja naujausių technologijų sukurtą pridėtinę vertę. Serija RETRO su klasikiniu išfrezuotu dekoru, žalvario rankenėlėmis ir LED šviestuvu – puikus sprendimas sodybai, mediniam namui ir net tinkamai suderintam moderniam interjerui.

 • Siko
puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 254 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 254 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Kategorijos
Gamintojas
Tipas
Spalva
Matmenys

RB baldai

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras