Gyvatukai

Jau nuo seno gyvatukas tarnavo kaip praktiškas įrenginys kiekvienoje vonioje. Nors seniau elektriniai gyvatukai dar nebuvo taip paplitę, su radiatorių sistema pajungtos rankšluosčių džiovyklės visada praversdavo norint greitai išdžiovinti rankšluosčius ar drabužius. Šiandien rinkoje galima rasti tiek įprastų universalaus dizaino gyvatukų, tiek d...

Jau nuo seno gyvatukas tarnavo kaip praktiškas įrenginys kiekvienoje vonioje. Nors seniau elektriniai gyvatukai dar nebuvo taip paplitę, su radiatorių sistema pajungtos rankšluosčių džiovyklės visada praversdavo norint greitai išdžiovinti rankšluosčius ar drabužius. Šiandien rinkoje galima rasti tiek įprastų universalaus dizaino gyvatukų, tiek dizainerių sukurtų prabangių džiovintuvų rankšluosčiams, derinamų prie išskirtinio vonios interjero.

Vonios gyvatukai ir rankšluosčių džiovintuvai kopėtėlės dabar būna labai įvairaus dizaino, jums priimtina kaina ir tiks bet kurioje vonioje. Gyvatukas gali būti kombinuotas, tai yra jungiamas prie šildymo sistemos su įmontuotu elektriniu tenu, arba tik elektrinis. Universalūs žalvariai džiovintuvai tinka bet kokioms vandens tiekimo sistemoms: tiek šildymo, tiek atviroms karšto vandens cirkuliacinėms sistemoms, ir gali būti jungiami tiesiogiai prie varinio, plastikinio ar metalinio vamzdyno. Gyvatukai voniai yra ne tik radiatorius, bet ir labai patogus rankšluosčių džiovintuvas. Be to, vandeniniai ir elektriniai rankšluosčių džiovintuvai-gyvatukai ir kopėtėlės gali būti skirti ne tik vonios kambariui, bet ir virtuvei.

Daugiau

Gyvatukai  Yra 94 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Elektriniai...

  Elektriniai rankšluoščių džiovintuvai - lengvai pritaikomi ir pakabinami, nes nepriklausomi nuo vonios kambario sistemos. Reikalingas tik tiesioginis elektros įvadas arba rozetė. Gali būti įvairių matmenų ir formų. Taip pat užsakomi pagal RAL paletės kodus ir įvairių rūšių dengiamumą. Pasirinktinai nuo valdiklio turi atsijungimo po 2 valandų funkciją, kas sutaupo namų ūkio kaštus ir tausoja gamtos resursus. 

 • Kombinuoti...

  Dėmesio.

  Į bet kurias iš šių rankšluosčių džiovintuvų kopetėles, galime sumontuoti pasirinktą kaitinimo elementą (teną) ir padaryti jas elektrinėmis!

 • Nerūdijančio plieno...

  Universalūs kilpiniai nerūdijančio plieno gyvatukai tinka bet kokioms vandens tiekimo sistemoms: tiek šildymo, tiek atviroms karšto vandens cirkuliacinėms sistemoms, ir gali būti jungiami tiesiogiai prie plastikinio, metalinio vamzdyno ar varinio per žalvarines arba plastikines jungtis. Pajungimo skersmuo vidinis – G1/2“.

 • Kaitinimo elementai...

  Elektrinių gyvatukų tenai su valdikliais parenkami pagal galingumą ir valdiklio spalvą, atsižvelgiant į gyvatuko spalvą. 

 • Pajungimo mazgai
 • Priedai
puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 94 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 94 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Kategorijos
Gamintojas
Džiovintuvo matmenys
Tipas
Spalva
Matmenys

Gyvatukai

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras