Mygtukai potinkiniams rėmams

Mygtukų pagalba vonios kambariui suteiksite stilių. Funkcionalūs, įvairių formų, pagaminti iš kokybiško plastiko, metalo, stiklo ar akmens taps puikiu kokybės ir stiliaus akcentu. Metalo spalvų yra daugiau kaip 10. Taip pat rasite sensornius mygtukus su papildoma apšvietimo funkcija ar kaip kvapų sutraukiklius- ventiliatorius (reikalingas 220V į...

Mygtukų pagalba vonios kambariui suteiksite stilių. Funkcionalūs, įvairių formų, pagaminti iš kokybiško plastiko, metalo, stiklo ar akmens taps puikiu kokybės ir stiliaus akcentu. Metalo spalvų yra daugiau kaip 10. Taip pat rasite sensornius mygtukus su papildoma apšvietimo funkcija ar kaip kvapų sutraukiklius- ventiliatorius (reikalingas 220V įvadas).

Daugiau

Mygtukai potinkiniams rėmams  Yra 267 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Grohe

  Grohe (Vokietija) vandens nuleidimo mygtukai klozetams ir pisuarams.  Skate, Skate Air, Nova Cosmopolitan, Skate Cosmopolitan, Arena Cosmopolitan, Surf. Pastaba - Grohe mygtukai tinkami tik su Grohe potinkiniais rėmais.

 • Geberit

  Jūs renkatės plyteles, kurios atspindi jūsų stilių. Kai reikia rinktis keraminius unitazus ir praustuvių maišytuvus, jūs neieškote kompromisų. Be to, kadangi žinome, kaip svarbu pasirinkti tinkamą variantą, Geberit siūlo tinkamą klozeto vandens nuleidimo mygtuką, kuri taps jūsų vonios kambario pažiba ir palepins jus patogiomis funkcijomis.

  Geberit mygtukai tinkami tik su potinkiniais Geberit rėmais. 

 • OLI

  OLI - modernių, lakoniškų, stilingų mygtukų serijos pasižymi itin kokybiškais sprendimais. Neperkrautas dizainas visada pasiteisina bet kokio dizaino vonios kambaryje. 

 • Viega

  Viega (Vokietija) kompanija siūlo platų vandens nuleidimo mygtukų pasirinkimą. Medžio ar stiklo, aukso spalvos ar antracito, su pašvietimu ar standartinius. Mygtukai tinkami tik su potinkiniais Viega rėmais. 

 • Tece

  TECE bakeliams tinka bet kuri TECE vandens nuleidimo plokštelė!
  Parinkti tinkantį vandens nuleidimo mygtuką – dažna kitų potinkinių sistemų gamintojų problema, net ir tada kai plokštelė ir bakelis yra vieno gamintojo, tai sukelia daug problemų jei tai pamirštama. Su TECE to niekada nebus! Visada bus galima rinktis iš viso TECE vandens nuleidimo plokštelių asortimento.

 • Villeroy & Boch

  Villeroy&Boch (Vokietija) nuleidimo mygtukai - stilingi, elegantiški ir universalūs, tad prisitaikys prie bet kokio stiliaus. Suderinami tik su Villeroy&Boch potinkiniais rėmais.

 • Duravit
puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 267 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 267 dalykų
Prekių filtras

Katalogas

Kategorijos
Gamintojas
Tipas
Serija
Medžiaga
Spalva

Mygtukai potinkiniams rėmams

Biuro adresas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mūsų biuras