VENEZIA159BP

Omnires Venezia M+ laisvai pastatoma akmens masės vonia 160x73 cm, blizgi balta

Nauja prekė

1 119,00 EUR

-28%

805,68 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

​Omnires Venezia M+ laisvai pastatoma vonia 160 x 73 cm

Laisvai pastatoma vonia Omnires Venezia yra moderni tradicinės formos interpretacija. Klasikinis retro stilius užfiksuotas vonios kontūruose. Būdinga profiliuota vonios galvos atrama leidžia maudymosi metu pasirinkti optimalią kūno padėtį ir užtikrinti komfortišką maudymasi vonioje. Šiame vonios modelyje nuotekos yra numatytos vonios viduryje, todėl joje patogiai gali atsipalaiduoti du žmonės.

Vonia pagaminta iš kompozitinės medžiagos M+, kurios pagrindinis komponentas yra dolomito uoliena. Inovatyvios gamybos technologijos garantuoja tobulą kiekvienos detalės atlikimą, kartu užtikrinant išskirtinį ilgaamžiškumą ir atsparumą.

Vonios paviršiuje nėra įtrūkimų ar mikro skylučių, todėl kasdienė priežiūra yra paprasta ir greita. Produktą reikia reguliariai valyti, geriausia po kiekvieno naudojimo, naudojant minkštą kempinę ir natūralios sudėties valymo priemonę, kurioje nėra dažiklių ir baliklių (pvz., švelnaus indų ploviklio). Esant rimtesniems nešvarumams, rekomenduojama naudoti 10% citrinos rūgšties tirpalą su vandeniu ir palikti 2-3 minutes. Po kiekvieno valymo produktą reikia kruopščiai nuplauti vandeniu ir nusausinti medvilniniu skudurėliu.

Gamintojas Omnires (Lenkija)
Serija Venezia
Tipas Laisvai pastatoma vonia
Matmenys 160 x 73 cm
Medžiaga Akmens masė
Svoris 72 kg
Spalva Blizgi balta
Vandens talpa 280 l
Sifonas komplekte Nėra
Pristatymo terminas 5-10 d.d. (Užsakomų prekių pristatymo laikas 3-6 sav.)
Pastaba Sifonas užsakomas atskirai

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: