ROMA159BM

Omnires Roma M+ laisvai pastatoma akmens masės vonia 159x72 cm, matinė balta

Nauja prekė

1 595,00 EUR

-28%

1 148,40 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

​Omnires Roma M+ laisvai pastatoma vonia 159 x 72 cm

Laisvai pastatoma vonia Omnires Roma išsiskiria formų lengvumu ir dailiu siluetu. Moderni, elipsės forma suteikia voniai minimalistinį charakterį. Šiame vonios modelyje nuotekos yra numatytos vonios viduryje, todėl joje patogiai gali atsipalaiduoti du žmonės.

Vonia pagaminta iš kompozitinės medžiagos M+, kurios pagrindinis komponentas yra dolomito uoliena. Inovatyvios gamybos technologijos garantuoja tobulą kiekvienos detalės atlikimą, kartu užtikrinant išskirtinį ilgaamžiškumą ir atsparumą.

Vonios paviršiuje nėra įtrūkimų ar mikro skylučių, todėl kasdienė priežiūra yra paprasta ir greita. Produktą reikia reguliariai valyti, geriausia po kiekvieno naudojimo, naudojant minkštą kempinę ir natūralios sudėties valymo priemonę, kurioje nėra dažiklių ir baliklių (pvz., švelnaus indų ploviklio). Esant rimtesniems nešvarumams, rekomenduojama naudoti 10% citrinos rūgšties tirpalą su vandeniu ir palikti 2-3 minutes. Po kiekvieno valymo produktą reikia kruopščiai nuplauti vandeniu ir nusausinti medvilniniu skudurėliu.

Gamintojas Omnires (Lenkija)
Serija Roma
Tipas Laisvai pastatoma vonia
Matmenys 159 x 72 cm
Medžiaga Akmens masė
Svoris 85 kg
Spalva Matinė balta
Vandens talpa 400 l
Sifonas komplekte Nėra
Pristatymo terminas 5-10 d.d. (Užsakomų prekių pristatymo laikas 3-6 sav.)
Pastaba Sifonas užsakomas atskirai

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: