1LV40C00Z1

Ravak Blix BLRV2 kvadratinė dušo kabina 80x80 cm

Nauja prekė

689,00 EUR

-20%

551,20 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

Serijos Blix dušo kabinos ir durys yra lengvos konstrukcijos: saugus skaidrus stiklas įstatytas į pagrindinius aliuminio profilius. Visai šiai serijai būdingos stumdomos durys. Jos tiks, kai norite sutaupyti vietos vonios kambaryje.

6 mm storio grūdinto stiklo plokštės padengtos apsauginiu sluoksniu AntiCalc, kuris apsaugo stiklą nešvarumų, kalkių ir kitų vandens nuosėdų.

Dėl ergonomiškos formos rankenėlės stumdyti duris lengva ir patogu. Stumdomų durų sistema yra labai tyli ir patikima, nes jos apačioje yra AntiBlock mechanizmas, kuris saugo judančias dalis nuo užsikirtimo ir persikreipimo ir užtikrina sklandų durų stumdymą. „Gudrus“ durų stiklo išėmimo mechanizmas garantuoja, kad duris bus lengva valyti. Be vargo pasieksite ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Gaminį sudaro dvi tiesios nejudančios dalys ir dvi lenktos stumdomos durys. Gaminio aukštis 1900 mm. Montuojama jau plytelėmis išklijuotame vonios kambaryje ant padėklo arba tiesia ant grindų, kuriose įrengtas latakas arba trapas vandens nutekėjimui. Dušo kabina komplektuojama iš dviejų BLRV2K durų.
Sujungę dvi skirtingų dydžių dušo duris, sukomplektuosite stačiakampio formos kabiną*.

AntiCalc - pagalba ant stiklo sukuriamas nematomas sluoksnis, kuris "atstumia" vandenį ir apsaugo stiklą nuo nešvarumų, kalkių ir kitų vandens nuosėdų.

SilentRun - tylus dušo kabinos "veikimas".

*Dėl nestandartinių dušo kabinos variantų prašome kreiptis įmonės kontaktais.

Gamintojas Ravak (Čekija)
Serija Blix
Tipas Keturkampė dušo kabina
Matmenys 80 x 80 cm
Aukštis 190 cm
Užpildas 6 mm saugus grūdintas stiklas
Stiklo spalva Skaidrus (Transparent) stiklas
Profilio spalva Blizgus chromas
Garantija 5 metai
Pristatymo terminas Prekes esančias sandėlyje pristatome per 2-5 d.d. (Užsakomų prekių pristatymo laikas 3-8 sav.)
Pastaba Dušo padėklas užsakomas atskirai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: