27475002

Grohe Euphoria System 260 virštinkinė dušo sistema su termostatiniu vonios maišytuvu, 27475002

Nauja prekė

908,00 EUR

-40%

544,80 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

GROHE Euphoria 260mm - tai ergonomiška moderni dušo/vonios sistema su rankiniu dušu, stacionariu laikikliu (600 mm), dušo galvutė (260 mm) ir vonios termostatu kuri užtikrina maksimalų komfortą, stilingą dizainą ir vokišką kokybę už patrauklią kainą! Naudingų funkcijų naudojimas kaskart Jums suteiks nuostabių maudymosi pojūčių!

Prabangi termostatinė sistema už puikią kainą. GROHE TurboStat technologija reiškia trumpą termoelemento reakcijos laiką į pasikeitusią temperatūrą ir slėgį vandens tiekimo sistemoje. Jei vidutinis kitų gamintojų termostatinių maišytuvų reakcijos laikas į pokyčius vandens tiekimo sistemoje yra 0,6 s, tai GROHE termostatinio maišytuvo yra 0,3 s. Visa tai, dėka GROHE TurboStat technologijos. GROHE SafeStop (Plus)​- puikiai tinka namams su vaikais. Tai apsauginė funkcija, kuri leidžia nustatyti, kad vanduo nešiltų daugiau negu 38 ° C. GROHE AquaDimmer Eco - vandens srovės kontrolė. Naudojant vandenį tausojančią GROHE EcoJoy technologiją, vandens suvartojimas gali būti sumažintas iki 50%. 260 mm viršutinis dušas pasižymi trimis skirtingomis purškimo galimybėmis: Jet Spray - galingas masažas, Rain spray​-  lietaus funkcija, kurios dėka viršutinio dušo vanduo minkštai ir šiltai apgaubs visą kūną kaip vasaros lietus, SmartRain - atsipalaiduojantis masažas. 110 mm rankinis dušas taip pat turi tris purškimo variantus: minkštą lietų, Smart Rain ir galingą masažo srovę. GROHE Speed Clean ​- antikalkiniai purkštukai.  O chromuoto GROHE StarLight paviršiaus dėka, maišytuvas yra lengvai valomas ir itin blizgus ilgus naudojimo metus. Inner WaterGuide - vidinė izoliacija, kuri užtikrina, kad visa dušo sistema nekaistų daugiau negu naudojamo vandens temperatūra.   Labai lengva prižiūrėti.

 • GROHE TurboStat  ​leidžia ramiai mėgautis vandens procedūromis duše, nes įmontuotas termoelementas užtikrina pasirinktą pastovią vandens temperatūrą.
 • GROHE SafeStop (Plus)​- puikiai tinka namams su vaikais. Tai apsauginė funkcija, kuri leidžia nustatyti, kad vanduo nešiltų daugiau negu 38 ° C. Esant poreikiui aukštesnei temperatūrai, užtenka paspausti mygtuką ir busite užtikrinti, kad temperatūra neviršys 43 ° C.
 • GROHE EcoJoy ​- mažesnės vandens sąnaudos (net iki 50%), tobula srovė.
 • GROHE Dream Spray ​- užtikrina tolygų subalansuotą vandens paskirstymą nepriklausomai nuo pasirinktos programos. Tai suteikia papildomą patogumą ir malonumą.
 • GROHE Rain spray​-  tai lietaus funkcija, kurios dėka viršutinio dušo vanduo minkštai ir šiltai apgaubs visą kūną kaip vasaros lietus.
 • GROHE SmartRain - atsipalaiduojantis masažas.
 • GROHE  Jet Spray - galingas gaivinantis dušas. Tai greita energijos doze   Stiprią centrinę srovę galima nukreipti į bet kurį įtemptą raumenis, kad nuramintų skausmą ir atgaivinti odą.
 • GROHE TrioMassage spray​- tai atgaivinantis, atsipalaiduojantis vandens masažas, kuris veikia iškart tris kūno zonas: galvą, kaklą ir pečius.
 • GROHE StarLight - itin blizgus, įbrėžimams atsparus ir lengvai, skudurėliu valomas, chromo paviršius. Nelieka jokių pirštų antspaudų ar vandens dėmių. Originalus blizgesys išlaikomas be didelių pastangų ilgus naudojimo metus.
 • GROHE AquaDimmer - tai greitas ir patogus vandens srauto perjungimas tarp viršutinio ir rankinio dušo.
 • GROHE SprayDimmer leidžia sumažinti vandens sąnaudas režime SmartRain iki 40%.
 • GROHE Speed Clean ​- antikalkiniai purkštukai, labai lengva prižiūrėti. Paprastą valymą užtikrina aukštos kokybės silikoniniai antgaliai ant dušo galvutės. Užtenka nuvalyti sausu skudurėliu ar tiesiog pirštais.
 • Inner WaterGuide - vidinė izoliacija, kuri užtikrina, kad visa dušo sistema nekaistų daugiau negu naudojamo vandens temperatūra. Tai leidžia saugiai naudotis dušu tiek suaugusiems, tiek vaikams. Tai taip pat apsaugo išorinę apdailą, o tai reiškia, kad dušo išvaizda bus nepriekaištinga dar ilgiau.
 • GROHE Twistfree ​- nesusisukanti  lanksti dušo žarna (1,75 m), kuri visada išlaiko savo formą. Tai supaprastina naudojimą.
 • Garantija: 5 metai.

GROHE AG yra Europoje didžiausias, o pasaulio mastu lyderiaujantis santechninės įrangos gamintojas ir tiekėjas. GROHE istorija prasidėjo 1817 m. nuo šeimos verslo, o šiai dienai turime GROHE Group pirmaujančią pasaulyje. GROHE yra įsipareigojusi taupyti vertingus planetos išteklius, todėl sukūrė įvairias vandens ir energijos taupymo technologijas, kurios buvo integruotos į produktų rinkinius.​ Tai atspindi įsipareigojimą kurti išskirtinius produktus ir leidžia kaskart patirti malonumą naudojantis GROHE maišytuvu ar dušu.

Gamintojas Grohe (Vokietija)
Serija Euphoria
Tipas Virštinkinė vonios sistema su termostatiniu maišytuvu
Spalva Chromo
Garantija 5 metai
Pristatymo terminas Prekes esančias sandėlyje pristatome per 2-5 d.d. (Užsakomų prekių pristatymo laikas 3-8 sav.)

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: