CR133

Bidete dušelis Emmevi CR133

Nauja prekė

177,00 EUR

-30%

123,90 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

Komplektą sudaro: rankinis dušelis su uždaromąją sklende, žarna 120 cm, laikiklis su vandens paleidimo rankenėle. Jungiamas tik prie šalto vandens.

Emmevi - Italijos maišytuvų gamintojas. Įgyta patirtis ir techninės žinios suteikia Emmevi galimybę gaminti aukščiausios kokybės maišytuvus bei dušo įrangą. Per metus Emmevi pagamina virš 1.000.000 maišytuvų, kurios dėl aukštos kokybės ir konkurencingos kainos, sėkmingai pardavinėja Italijoje bei eksportuoja į daugelį kitų šalių. Emmevi testuoja 100% savo galutinės produkcijos, taip užtikrindama, kad klientai visuomet gaus aukščiausius kokybės standartus atitinkančius produktus.

Rekomendacijos. Išlaikant produkto tobulą paviršių mes rekomenduojame nenaudoti buitinių valiklių, šveitiklių, tirpiklių, cheminių medžiagų, kurių sudėtyje yra tokių medžiagų kaip druskos rūgšties, amoniako, acetono, balinimo rūgšties, įvairių dezinfekcijos priemonių. Nevalyti maišytuvo paviršiaus su šiurkščiomis kempinėlėmis.
Mes rekomenduojame valyti produkto paviršius kasdien ir tik su minkštu audiniu. Mes taip pat rekomenduojame nuvalyti visus vandens lašelius nuo maištyuvo, kurie laikui bėgant gali pakenkti maišytuvo paviršiui ir kuriuos vėliau bus vis sunkiau pašalinti.

Dėmesio! Maišytuvo rankenėlė nesinaudojant dušeliu visuomet turi būti uždaryto vandens padėtyje.

Gamintojas Emmevi (Italija)
Tipas Bidete dušelis
Spalva Chromo
Garantija 5 metai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: