34706000

Grohe GROHTHERM SmartControl 310 Cube potinkinė termostatinė dušo sistema, 34706000

Nauja prekė

1 803,00 EUR

-43%

1 027,71 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

Grohe Grohtherm SmartControl Cube potinkinis termostatinis dušo komplektas, 34706000

Komplektą sudaro:

Potinkinė termostatinio maišytuvo dalis Grohe Rapido SmartBox, 35 600 000
Virštinkinė, trijų funkcijų, termostato dalis Grohtherm SmartControl, 29 126 000
Rainshower 310 SmartActive Cube stacionarios dušo galvos (D310mmm, 2 funkcijos) komplektas (26 479) su laikikliu iš sienos 400mm
Euphoria Cube Stick rankinė dušo galvutė, 27 698 000
Euphoria Cube laikiklis dušo galvutei su žarnos jungtimi, 26 370 000
Grohe Silverflex Neu dušo žarna 1500mm, 28 364

Grohe SmartControl® - mygtukų paspadimu ON-OFF galima perjungti sroves į viršutinę dušo galvą Rainshower 310 - 2 srovės: "Grohe PureRain/Grohe Rain O2 " plati srovė primena lietaus dvelksmą ar "TrioMasasage" arba rankinį dušą Euphoria Cube Stick. Rankenėlių pasukimu reguliuojamas srovės stiprumas nuo "EcoJoy" iki "Full Flow".
Twistfree - nesusisukanti dušo žarnelė.
GROHE StarLight®“ - ypač žvilganti ir chromuota danga. Be to, toks paviršius yra daugiau atsparus įbrėžimams ir blukimui.
GROHE DreamSpray® technologija užtikrina optimalų vandens paskirstymą. Pažangus dušo varikliukas paskirsto tolygią vandens srovę į kiekvieną dušo galvutės purkštuką, kad galima būtų mėgautis idealiu dušu.
SpeedClean® purkštukai neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms.
GROHE CoolTouch® - nekaistantis maišytuvo korpusas;
GROHE TurboStat® - technologija užtikrina komfortą, termostatinis vaško elementas per 0,3 sekundės reaguojantis į slėgio pasikeitimus;
GROHE EcoJoy® - mažesnės vandens sąnaudos, tobula srovė;
Grohe SafeStop® / Grohe SafeStop Plus® - apsauga nuo apsiplykimo 38oC arba 43oC

Prausiantis po dušu, galime patirti karšto arba šalto vandens šoką kol nureguliuosime jo reikiamą temperatūrą. Reguliuojant mechaniškai, tai gali trukti keliolika sekundžių. Tačiau šios nemalonios prausimosi pradžios galime išvengti, įsirengę termostatinį arba kitaip - savireguliuojantį maišytuvą. Turint tokį maišytuvą, reikiamą vandens temperatūrą užteks nustatyti vieną kartą - visais kitais kartais tereikės reguliuoti vandens srovės stiprumą. Net ir trumpam išjungus srovę ir vėl ją įjungus, vandens temperatūra nebus pasikeitusi.

GROHE gaminiai užtikrina idealią vandens srovę, kad visuomet galėtumėte mėgautis vandens teikiamais malonumais. Sumaniai suderintas dizainas bei vidaus detalės užtikrina gerokai mažesnes vandens sąnaudas. Analogų neturintys gaminiai išsiskiria optimalia kokybės, dizaino ir pažangių technologijų derme. GROHE gaminių grožis slypi ne tik detalėse, o jų dizainas nėra vien funkcijų įdiegimas suteikiant atitinkamas formas. GROHE bendrovė didžiuojasi savo gaminių kokybe ir eksploatacinėmis savybėmis. GROHE gali užtikrintai pareikšti, jog gaminiai, medžiagos ir gamybos procesai atitinka pačius aukščiausius standartus – jie patikrinti moderniausiais bandymais.

Gamintojas Grohe (Vokietija)
Serija Smart Control
Tipas Potinkinė dušo sistema
Spalva Chromo
Garantija 5 metai
Pristatymo terminas Prekes esančias sandėlyje pristatome per 2-5 d.d. (Užsakomų prekių pristatymo laikas 3-8 sav.)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: