8627111

GSI Norm dvigubas praustuvas su skylėmis maišytuvui 125x50 cm, baltas blizgus, XG+ danga

Nauja prekė

669,00 EUR

-25%

501,75 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

GSI Ceramica NORM

Norm – minimalistinis GSI keramikos pasiūlymas, skirtas paprastumą vertinančiam klientui. Tai paprastas asortimentas, kuriame nėra nieko nereikalingo, nieko dekoratyvaus. Visi šios serijos gaminiai gali būti pritaikyti įvairioms erdvėms. Kartu su priedais ir šviestuvais šis serijos keramikos asortimentas sukuria malonią, funkcionalią, elegantišką ir minimalią vonios kambario erdvę.

Extraglaze® Antibacterial keramikos danga, užtikrinanti lygesnį paviršių, didelį atsparumą nuosėdoms, bei nešvarumams kauptis. Produktai, apdoroti Extraglaze® Antibacterial, yra atsparesni chemikalams, o dėl ypatingo glotnumo ir ryškumo yra apsaugoti nuo bakterijų, bei ilgiau išlieka švarūs. Greitas ir patogus valymas.

Standartiškai GSI praustuvas yra užsakomas su skyle maišytuvui, tačiau tą patį praustuvą galima užsakyti ir be skylės maišytuvui arba su viena - trimis skylėmis maišytuvui, prie kiekvieno dubenio. Dėl specialaus užsakymo kreipkitės į pardavėją telefonu arba el. paštu. Arba tiesiog užsakymo metu pastabose, parašykite koks praustuvo variantas Jums yra reikalingas.

Praustuvo montavimo būdai: kabinamas ant sienos arba įleidžiamas į stalviršį / baldą.

Jeigu praustuvą planuojate montuoti ant stalviršio ar baldo, tuomet rekomenduojame užsisakyti praustuvą su šlifuota apačia.

***Pastaba: rankšluosčio laikiklis yra užsakomas atskirai***

Gamintojas GSI (Italija)
Serija Norm
Tipas Dvigubas praustuvas
Matmenys 125 x 50 cm
Medžiaga Keramika
Spalva Blizgi balta
Danga Extraglaze® Antibacterial
Garantija 5 metai
Pristatymo terminas 15-20 d.d.
Pastaba Rankšluosčio laikiklis užsakomas atskirai

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: