8889111

GSI Pura dvigubas praustuvas su XG+ danga, 142x46 cm, baltas blizgus

Nauja prekė

500,00 EUR

-25%

375,00 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

GSI Pura praustuvas su XG+ (Extraglaze® Antibacterial) danga

Standartiškai GSI praustuvas yra užsakomas su skyle maišytuvui, tačiau tą patį praustuvą galima užsakyti ir be skylės maišytuvui arba su viena - trimis skylėmis maišytuvui, prie kiekvieno dubenio. Dėl specialaus užsakymo kreipkitės į pardavėją telefonu arba el. paštu. Arba tiesiog užsakymo metu pastabose, parašykite koks praustuvo variantas Jums yra reikalingas.

Praustuvo montavimo būdai: kabinamas ant sienos arba įleidžiamas į stalviršį / baldą.

Jeigu praustuvą planuojate montuoti ant stalviršio ar baldo, tuomet rekomenduojame užsisakyti praustuvą su šlifuota apačia.

***Pastaba: rankšluosčio laikiklis yra užsakomas atskirai***


Kas yra XG+ Extraglaze® Antibacterial?

Extraglaze® Antibacterial, tai nauja keraminė glazūra, kuri sumažina paviršinių porų susidarymą, keraminius paviršius padaro lygesnius, šviesesnius ir lengvai nuplaunamus.

Extraglaze® Antibacterial tepamas ant gaminių gamybos ciklo metu ir prieš jų deginimą. Tokiu būdu naujasis emalis yra neatsiejama keramikos dalis. Rezultatas – itin lygūs, blizgūs ir ilgai išliekantys keraminiai paviršiai.

Produktai, apdoroti Extraglaze® Antibacterial, yra atsparesni chemikalams, o dėl ypatingo glotnumo ir ryškumo yra apsaugoti nuo bakterijų, bei ilgiau išlieka švarūs.

Extraglaze® Antibakterinės savybės teigiamai atspindi aplinkos tausojimą, nes atliekant įprastus valymo darbus naudojamas mažesnis ploviklio ir vandens kiekis.

Gamintojas GSI (Italija)
Serija Pura
Tipas Dvigubas praustuvas
Matmenys 142 x 46 cm
Medžiaga Keramika
Spalva Blizgi balta
Danga Extraglaze® Antibacterial
Dugno vožtuvas Nėra
Garantija 5 metai
Pristatymo terminas 20-30 d.d.
Pastaba Praustuvo dugno vožtuvas užsakomas atskirai

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: