Ravak Sabina gilus pusapvalis dušo padėklas 90x90 cm

Nauja prekė

259,00 EUR

-20%

207,20 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

Akrilinis dušo padėklas pusiau apvalus su sėdyne

Nepakeičiamas nedideliuose vonios kambariuose. Jame galima praustis po dušu, maudytis vaikams ar, pavyzdžiui, užmerkti skalbinius.

  •     medžiaga: LA – stiklo pluoštas
  •     tipas LA: įrengti į grindis arba su keramine apdaila
  •     tipas LA + BASE: įrengti ant kojelių arba su keramine apdaila
  •     tipas LA + BASE + B SET: įrengti ant kojelių su plokšte
  •     padėklo gylis: 27 cm
  •     montavimo aukštis: 42 cm
  •     sifono skersmuo: 5,2 cm


Kojelės ir apdailos plokštė užsakomos atskirai. Dušo padėklas Sabina tinka dušo kabinoms SKCP4 arba BLCP4 Sabina. Padėklui Sabina tinka tik sifonas RAVAK Sabina. Padėklui įrengti rekomenduojame naudoti universalų montavimo rinkinį.

Idealūs praustis duše ir maudytis

Idealus sprendimas tiems, kurie nori suderinti vonios ir dušo kabinos funkcijas. Dėl gylio ir įrengtos sėdynės padėklas leidžia komfortiškai maudyti mažus vaikus. Suaugusieji gali tiesiog prisėsti prausdamiesi po dušu. Būdingas klasikinių dušo padėklų išplanavimas suteikia galimybę patalpinti gaminį nedideliuose vonios kambariuose, kuriuose vonia netelpa.

Gilūs dušo padėklai su sėdyne Sabina LA tipo sutvirtinti stiklo pluoštu ir skirti įleisti į grindis, arba montuojami ant atramos. Tipas LA+BASE montuojamas ant kojelių, o LA+BASE+SET montuojamas ant kojelių ir tvirtinama apdailos (Sabina 90 Base) plokšte. Kojelės ir plokštė užsakomos atskirai. Bendras padėklo Sabina aukštis sudaro 42 cm. Tai leidžia papildyti jį specialiomis žemesnėmis kabinomis iš serijos Supernova arba Blix. Dušo padėklui Sabina tinka sifonas Sabina su persipylimu (skersmuo 52 mm), vandens nutekėjimui naudojama "ClickClack sistema".

Gamintojas Ravak (Čekija)
Serija Sabina
Tipas Gilus padėklas
Matmenys 90 x 90 cm
Medžiaga Akrilas
Spalva Balta
Radiusas R500
Atrama Nėra
Sifonas komplekte Nėra
Pristatymo terminas Prekes esančias sandėlyje pristatome per 2-5 d.d. (Užsakomų prekių pristatymo laikas 3-8 sav.)

Priedai