X01101

RAVAK Cleaner (500 ml) sanitarinis valiklis

Nauja prekė

7,00 EUR

-10%

6,30 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

RAVAK Cleaner

Sanitarinės įrangos valymo ir priežiūros priemonės

Daugelio įprastų valymo priemonių sudėtyje yra chloro ar kitų abrazyvinių medžiagų, kurios gali negrįžtamai sugadinti Jūsų vonios kambario įrangą. Būtent todėl RAVAK sukūrė savo vonios kambarių kosmetikos liniją, kurios poveikis reguliariai testuojamas, kompanija visiškai atsako už jos veiksmingumą ir nekenksmingumą. Venkite naudoti nepatikrintas valymo priemones vonios kambaryje!

Mūsų dušo kabinos ir durys ir vonios sienelės su stikliniais vitražais gali pasigirti unikaliu paviršiniu stiklo apdorojimu priemone RAVAK AntiCalc®, kuria padengiamas stiklas gamybinio proceso metu ir kuri kliudo kauptis ant jo purvui ir apnašoms. Vandens lašai ant stiklo nedžiūsta, o nuteka žemyn. Nepaisant to, kad apsauginis sluoksnis yra itin atsparus dažnai naudojamoms langų ir stiklo valymo priemonėms, jį vis tiek reikia periodiškai atnaujinti ir palaikyti. Apsauginį sluoksnį rekomenduojama atnaujinti kartą per 2–6 mėnesius priemone Ravak AntiCalc atsižvelgiant į tai, kaip dažnai naudojamasi dušu ir koks vandens kietumas.
RAVAK Cleaner patikimai šalina riebalus, kalkių nuosėdas ir apnašas nuo keraminių plytelių ir koklių. Vandens kalkėms ir nuosėdoms, kurios gadina išorinį vaizdą ir kenkia maišytuvų funkcionalumui pašalinti, taip pat nuvalyti chromuotus paviršius mes sukūrėme naujovę RAVAK Cleaner Chrome. Hidromasažinių sistemų priežiūrai siūlome RAVAK Desinfektant su ryškiai išreikštomis dezinfekavimo savybėmis. RAVAK Turbo Cleaner veiksmingai tirpina pačias stipriausias nuosėdas vonių, dušo padėklų ir praustuvų sifonuose.

Prekės aprašymas

    tūris: 500 ml
    paskirtis: nuo riebalų ir nuovirų
    taikymas: naudokite be apribojimų kasdieniam tvarkymui

RAVAK Cleaner skirtas pirmiausia akrilinėms vonioms, padėklams ir dušo kabinų vitražams, taip pat vandens maišytuvams, vonios kambarių baldams ir keraminėms plytelėms

Gamintojas Ravak (Čekija)
Pristatymo terminas Prekes esančias sandėlyje pristatome per 2-5 d.d. (Užsakomų prekių pristatymo laikas 3-8 sav.)

19 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: