Kerasan

Kerasan – italų vonios įrangos gamintojas, pristatantis vonios kambario baldų kolekcijas. Aukštos lygio kokybė, medžiagos ir išbaigtas stilius Jūsų vonios kambariui.

Kerasan  Yra 10 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Retro

    KERASAN Retro kolekcija - tai prabangos ir stiliaus sanplaika. Retro stiliaus apraiška šiuolaikiniame pasaulyje. Modernūs technologiniai sprendimai "aprengti" Retro kolekcija. Puikiai suderinti gaminiai, kuriuos pasirinkus nereikes svarstyti ir abejoti kokius gaminius derinti. Metalo spalvų pasrinkimas. 

  • Waldorf

    KERASAN Waldorf kolekcija - tai klasikos gūsis vonios kambaryje. Modernių technologijų ir klasikinių linijų dėka Kerasan sukūrė nuostabią, neperkraustą elementais, stilingą kolekciją. Elegancijos ir estatikos derinys kiekviename centimetre sujungia amžių vertybes ir modernius technologinius sprendimus. 

  • Nolita

    Nolita kolekcija - tai modernūs, minimalistiniai sprendimai vonios kambariui. Stalviršiai, spintelės tarpusavy yra jau suderinti, todėl Jums beliks tik nespręsti kokį vonios kambarį norite matyti. Spalvų pasirikimas ir matmenys atitinks Jūsų poreikius.  

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 10 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 10 dalykų