Dušo sistema su maišytuvu Emmevi Deco Classic

Nauja prekė

786,00 EUR

-30%

550,20 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

Virštinkinė dušo sistema su maišytuvu Emmevi Deco Classic. Šią sistemą galima rinktis iš keturių spalvų: chromo, vario, bronzos, aukso.

Komplektą sudaro:

  • dušo stovas su stacionare klasikine dušo galva, kurios skersmuo 205 mm;
  • maišytuvas;
  • rankinė dušo galva;
  • dušo žarna 150 cm.

Emmevi - Italijos maišytuvų gamintojas. Įgyta patirtis ir techninės žinios suteikia Emmevi galimybę gaminti aukščiausios kokybės maišytuvus bei dušo įrangą. Per metus Emmevi pagamina virš 1.000.000 maišytuvų, kurios dėl aukštos kokybės ir konkurencingos kainos, sėkmingai pardavinėja Italijoje bei eksportuoja į daugelį kitų šalių. Emmevi testuoja 100% savo galutinės produkcijos, taip užtikrindama, kad klientai visuomet gaus aukščiausius kokybės standartus atitinkančius produktus.

Rekomendacijos. Išlaikant produkto tobulą paviršių mes rekomenduojame nenaudoti buitinių valiklių, šveitiklių, tirpiklių, cheminių medžiagų, kurių sudėtyje yra tokių medžiagų kaip druskos rūgšties, amoniako, acetono, balinimo rūgšties, įvairių dezinfekcijos priemonių. Nevalyti maišytuvo paviršiaus su šiurkščiomis kempinėlėmis.
Mes rekomenduojame valyti produkto paviršius kasdien ir tik su minkštu audiniu. Mes taip pat rekomenduojame nuvalyti visus vandens lašelius nuo maištyuvo, kurie laikui bėgant gali pakenkti maišytuvo paviršiui ir kuriuos vėliau bus vis sunkiau pašalinti.

Gamintojas Emmevi (Italija)
Serija Deco Classic
Tipas Dušui
Maišytuvo spalva Chromo; Vario; Bronzos; Aukso;
Garantija 5 metai
Pristatymo terminas 15-20 d.d.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: