686200081-99263

Pastatomas klozetas Ifo Sign su soft close dangčiu

Nauja prekė

496,70 EUR

-40%

298,02 EUR

Sumažinta kaina!

Susisiekite su mumis

Ifo Sign unitazas gaminamas su vientisu bakeliu, kad būtų lengviau valyti. Po keramikiniu bakeliu yra atskiras plastikinis vandens bakelis. Vanduo niekada nesiliečia su porcelianu, todėl bakelio išorė niekada nerasoja ir dėl to nesikaupia dulkės ir nešvarumai. Fresh WC/Gaiva WC tabletės skleidžia gaivų kvapą, unitazą lengviau valyti ir kaskart, kai nuleidžiamas vanduo, jos nudažo vandenį melsvai. Klozeto spalva tik balta. Blizgantis chromo mygtukas, taupantis vandenį dvigubas nuleidimas 4/2 l. 

"Fresh WC", paprasčiau ir higieniškiau valyti!

Pamirškite nehigienišką darbą, kai reikdavo prikabinti, nuimti ir po to dar išmesti senamadišką kvapų blokelį. Įvairūs kabinami ant puodo krašto sprendimai trukdo vandeniui išplauti visą puodą, ypač po kraštu, kur lengvai prikimba nepageidaujami nešvarumai ir bakterijos. Del to tenka kelis kartus nuleisti vandenį taip daugiau jo sunaudojant, ir ne visada yra malonu valyti bei keisti prikabintą daiktą.

Su „Fresh WC” dozuojama higieniškai, per nuleidimo mygtuką. „Fresh WC” yra visiškai naujas sprendimas, kuris genialiu būdu pasirūpina nuolatine unitazo gaiva – geru kvapu ir švaria išvaizda. Be to „Fresh WC” palengvina ir patį valymo darbą - sumažina kalkių nuosėdų grėsmę. Nuleidžiamo vandens kelyje niekada nebus jokio kliuvinio. Taip pat yra geresnė darbo higiena. Visa tai tik todėl, kad naudojama viena „nematoma” tabletė, kurią tiesiog įdedate į unitazo vidų.

Tiesą sakant Jums daugiau niekada nebereikės rūpintis, kad unitazas nebeatrodo gaiviai. Viskas yra taip paprasta, praktiška ir higieniška, kad greitai tiesiog taps kasdiene rutina. Šis gaminys padengtas Ifö Clean, nauja ir lengvai valoma danga. Unitazo vandens pajungimui naudoti kampinį ventilį 1/2"x1/2".

Gamintojas Ifo (Švedija)
Serija Sign
Tipas Pastatomas klozetas
Medžiaga Keramika
Spalva Balta
Klozeto dangtis Lėtai nusileidžiantis dangtis
Garantija 5 metai
Pristatymo terminas Prekes esančias sandėlyje pristatome per 2-5 d.d. (Užsakomų prekių pristatymo laikas 1-6 sav.)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: