692011

Pakabinama bidė GSI Traccia

Nauja prekė

321,77 EUR

-20%

257,41 EUR

Sumažinta kaina!

Aukštos kokybės italų gamintojo GSI pakabinama bidė. Moderniam vonios kambariui. Itin balta Eurowhite keramika.

 „GSI“ visuomet buvo viena pirmaujančių Italijos santechninės keramikos kompanijų, o Italija turi labai senas keramikos industrijos tradicijas.

„GSI“ jėga yra verslumas – tai įrodo jos veikla rinkoje nuo 1930 metų. Nuo tada bendrovės įkūrėjai nesitenkino vien tradicine meistryste – jie nuolat praturtindavo ją technologinėmis naujovėmis. Daug pakitimų įvyko pačioje „GSI“ veikloje – tobulėjant darbo etikai išsikristalizavo kompanijos vertybių sistema su dviem svarbiausiais akcentais – dėmesys žmogui ir puikus gamybos procesų išmanymas.

Tai tapo pagrindu susiformuoti našiems investuotojų, valdybos narių, projektuotojų bei meistrų santykiams, kurie leido sukurti tokį gamybos procesą, kurio rezultatu tapo nepriekaištingo dizaino produktai, atitinkantys aukščiausios kokybės standartus.

Tikras virsmas diegiant naujoves įvyko paskutinį praėjusio amžiaus dešimtmetį, kai bendrovė buvo visiškai atnaujinta: didžiulės investicijos buvo skirtos didinti žmogiškąjį kapitalą ir technologinį produktyvumą.
Dabartiniu „GSI ceramics“ kompanijai istoriškai svarbiu momentu, kompanijos veiklos politika nuosekliai tęsiama, siekiant išlaikyti vienos iš pagrindinių tikrosios italų keramikos gamintojos ir tradicijų tęsėjos vardą.    

Gamintojas GSI (Italija)
Tipas Pakabinama bidė
Medžiaga Keramika
Spalva Balta
Sifonas komplekte Nėra
Pristatymo terminas 5-10 d.d. (Užsakomų prekių pristatymo laikas 3-4 sav.)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: