X01501

Hidromasažinė dušo sienelė Ravak Jet Pure

Nauja prekė

499,00 EUR

-22%

389,22 EUR

Sumažinta kaina!

Hidromasažinė sienelė Jet Pure

Valdymo rankenėlės, termostatinis maišytuvas ir rankinis dušas sumontuoti hidromasažinės sienelės šone, todėl ji neužima daug vietos ir vizualiai atrodo prigludusi prie sienos. Visa tai dar labiau pabrėžia lygų metalinį sienelės korpusą su trimis masažinių purkštukų zonomis ir viršutiniu dušu. Kasdienį naudojimą namuose palengvina prileidimui ir skalavimui skirta srovė, esanti apatinėje sienelės dalyje.

Aprašymas:
    
    matmenys (p x a): 28 x 155 cm
    medžiaga, apdaila: aliuminio korpusas, satinas

Tinka visoms dušo kabinoms RAVAK, kurių minimalus dydis yra 90 x 90 cm. Tvirtinamas prie sienos. Valymui rekomenduojame naudoti „RAVAK Cleaner“. Rekomendavimai masažinėms sienelėms su termostatiniu maišytuvu: - minimali karšto vandens temperatūra 50°C, minimalus vandens slėgis sistemoje 2 bar, didžiausias vandens slėgis sistemoje 5 bar, rekomenduojamas slėgis yra 3 bar.

Hidromasažinės dušo sienelės, atsipalaidavimas bet kuriuo metu.

Hidromasažinės sienelės gerokai funkcionalesnės nei įprastas dušas. Su hidromasažine sienele, dušo kabina leis Jums pajusti visą masažinių purkštukų efektą ir visiškai atsipalaiduoti neišeinant iš namų. Pasirinkite hidromasažinę sienelę, tinkančią Jums pagal dizainą ir funkcionalumą. Įrengę dušo kabinoje dar ir sėdynę Ovo, Jūs sukursite idealią atsipalaidavimo oazę namų sąlygomis.

Gamintojas Ravak (Čekija)
Tipas Masažinis dušo panelis
Matmenys 1550*280 mm
Garantija 2 metai
Pristatymo terminas Prekes esančias sandėlyje pristatome per 2-5 d.d. (Užsakomų prekių pristatymo laikas 1-6 sav.)

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: