Masažinės/garinės dušo kabinos

Vandens masažas malonus džiaugsmas po ilgos ir sunkios darbo dienos. Vandens teikiami malonumai atgaivina, atpalaiduoja kūną, pašalina stresą. Masažinės garinės dušo kabinos susideda iš akrilinio padėklo, kuris labai gerai laiko vandens šilumą, stiklinių priekinių ir galinių sienelių ir kabinos viršaus. Priekinė stiklinė sienelė būna su atidarom...

Vandens masažas malonus džiaugsmas po ilgos ir sunkios darbo dienos. Vandens teikiami malonumai atgaivina, atpalaiduoja kūną, pašalina stresą. Masažinės garinės dušo kabinos susideda iš akrilinio padėklo, kuris labai gerai laiko vandens šilumą, stiklinių priekinių ir galinių sienelių ir kabinos viršaus. Priekinė stiklinė sienelė būna su atidaromomis arba slankiojančiomis durimis.

Masažinės garinės dušo kabinos turi daug funkcijų. Jose įrengti masažiniai vandens purkštukai, atliekantys nugaros ir juosmens masažą, masažuoklis pėdų masažui, įrengta “ tropinio” lietaus funkcija, viršutinis ir dekoratyvinis apšvietimas, ventiliatorius. Masažinėse garinėse dušo kabinose įrengta garo funkcija. Masažinėse garinėse dušo kabinose su kompiuteriniu valdymo pultu įrengta telefono jungtis, FM radijas. Beveik visose dušo kabinų komplektacijoje yra veidrodis, lankstus dušas, lentynėlės.

Masažinių garinių dušo kabinų forma būna cilindrinė, ovali arba stačiakampė. Priklausomai nuo formos dušo kabinos montuojamos į kampą arba prie sienos. Šiuolaikines masažines garines dušo kabinas naudoti yra patogu, saugu, jas lengva prižiūrėti.

Daugiau

Masažinės/garinės dušo kabinos  Yra 3 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų