3B270C00Z1

Pusapvalė dušo kabina Ravak Blix BLCP4 900*900 mm

Nauja prekė

448,91 EUR

-10%

404,02 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

Serijos Blix dušo kabinos ir durys yra lengvos konstrukcijos: saugus skaidrus stiklas įstatytas į pagrindinius aliuminio profilius. Visai šiai serijai būdingos stumdomos durys. Jos tiks, kai norite sutaupyti vietos vonios kambaryje.

6 mm storio grūdinto stiklo plokštės padengtos apsauginiu sluoksniu AntiCalc, kuris apsaugo stiklą nešvarumų, kalkių ir kitų vandens nuosėdų.

Dėl ergonomiškos formos rankenėlės stumdyti duris lengva ir patogu. Stumdomų durų sistema yra labai tyli ir patikima, nes jos apačioje yra AntiBlock mechanizmas, kuris saugo judančias dalis nuo užsikirtimo ir persikreipimo ir užtikrina sklandų durų stumdymą. „Gudrus“ durų stiklo išėmimo mechanizmas garantuoja, kad duris bus lengva valyti. Be vargo pasieksite ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Gaminį sudaro dvi tiesios nejudančios dalys ir dvi lenktos stumdomos durys. Gaminio aukštis 1900 mm. Montuojama jau plytelėmis išklijuotame vonios kambaryje ant padėklo arba tiesia ant grindų, kuriose įrengtas latakas arba trapas vandens nutekėjimui.

AntiCalc - pagalba ant stiklo sukuriamas nematomas sluoksnis, kuris "atstumia" vandenį ir apsaugo stiklą nuo nešvarumų, kalkių ir kitų vandens nuosėdų.

SilentRun - tylus dušo kabinos "veikimas".

Gamintojas Ravak (Čekija)
Serija Blix
Tipas Pusapvalė dušo kabina
Matmenys 90 x 90 x 190 cm
Užpildas 6 mm saugus grūdintas stiklas
Stiklo spalva Skaidrus (Transparent) stiklas
Profilio spalva Blizgus chromas
Radiusas R500

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: