Pusapvalė dušo kabina Ravak Supernova SKCP4

Nauja prekė

495,00 EUR

-22%

386,10 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

Supernova yra populiariausia Ravak dušo kabinų ir durų serija. Ji tinka tiek vonios kambariams gyvenamuosiuose namuose, tiek ir viešose įstaigose, pavyzdžiui, sporto kompleksuose, viešbučiuose ir pan.
Serijos Supernova gaminuose yra AntiBlock mechanizmas, kuris saugo judančias dalis nuo užsikirtimo ir persikreipimo ir užtikrina sklandų durų stumdymą. Testais patvirtintas 1 000 000 atidarymo ir uždarymo judesių. Mechanizmui AntiBlock, esančiam serijos Supernova gaminiuose, suteikiame 10-ties metų garantiją.

Itin patvarūs serijos Supernova dušo kabinų ir durų rėmai, pagaminti iš aliuminio. Jų konstrukcija ir kokybiška paviršiaus apdaila užtikrina visišką gaminio sandarumą - vanduo neištekės iš dušo kabinos.

Grūdinto stiklo plokštės padengtos apsauginiu sluoksniu AntiCalc, kuris apsaugo stiklą nuo nešvarumų, kalkių ir kitų vandens nuosėdų. AntiCalc - pagalba ant stiklo sukuriamas nematomas sluoksnis, kuris "atstumia" vandenį ir apsaugo stiklą nuo nešvarumų, kalkių ir kitų vandens nuosėdų.

Gaminį sudaro dvi lygios nejudančios dalys ir dvi lenktos judančios (durys). Gaminio aukštis 1850 mm.

Dušo kabina montuojama jau plytelėmis išklijuotame vonios kambaryje ant dušo padėklo arba tiesiai ant grindų, kuriose įrengtas nutekamasis latakas arba trapas.

Visi Supernova gaminiai pristatomi jau sumontuoti, todėl juos tereikia prisukti prie sienos ir užsandarinti.

Gamintojas Ravak (Čekija)
Serija Supernova
Tipas Pusapvalė dušo kabina
Užpildas 3 mm saugus grūdintas stiklas
Stiklo spalva Skaidrus (Transparent) stiklas
Profilio spalva Balta
Radiusas R500
Garantija 10 metų
Pristatymo terminas 5-10 d.d. (Užsakomų prekių pristatymo laikas 3-6 sav.)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: