126.0335.883

Franke Kubus KBK 110-50 Fraceram plautuvė, onikso (juoda) spalva

Nauja prekė

563,00 EUR

-22%

439,14 EUR

Sumažinta kaina!

Klausti apie prekę

Franke KBK 110-50

Spintelės plotis: 60 cm

Matmenys: 545 x 445 mm

Dubens matmenys: 505 / 385 / 185 mm

Montavimo tipas: montuojama iš stalviršio apačios

Sudėtis: „Fraceram“

Vožtuvas: ekscentrinis 3½"

Vožtuvo valdymas: apvalus paspaudžiamas mygtukas

Perpylimas: integruotas

Skylės maišytuvui: be skylių


„Fraceram“ – ypač kietas paviršius
FRANKE keraminės plautuvės pagamintos iš „Fraceram“ - itin patvarios specialios medžiagos. Palyginti su tradicinėmis keraminėmis plautuvėmis, FRANKE keraminės plautuvės paviršius yra labai kietas ir tvirtas, todėl jis pjaustant ar krintant daiktams visada išlieka toks pats.

Patvarus blizgus dizainas
Keramika harmoningai įsilieja į bet kurią gyvenamąją aplinką – puikiai dera prie puristinio, modernaus ar kaimo sodybos stiliaus virtuvės. Išskirtinis nerūdijančiojo plieno ekscentrinio vožtuvo jungiklis suteikia plautuvei papildomą dizaino akcentą ir padidina jos funkcionalumą.

Puikus lygus paviršius
„Fraceram“ keraminė glazūra ypač lygi, todėl ją lengva valyti. Ruošiant maistą jos paviršiuje nesikaups nešvarumai ar kvapai, todėl plautuvė visada išliks higieniška.

Blizgi keramika, pasižyminti higieninėmis savybėmis
„Fraceram“ – tai ideali medžiaga plautuvėms, kurioms keliami griežčiausi švaros ir higienos reikalavimai. Ten, kur valomi ir ruošiami maisto produktai bei plaunami indai, puodai ir taurės, turi būti naudojamos higieniškos ir lengvai prižiūrimos medžiagos. „Fraceram“ – tai aukštos kokybės medžiaga, neturinti nei kvapo, nei skonio. Kadangi „Fraceram“ keramika gaminama iš specialios masės, kuri ruošiama iš natūralių žaliavų naudojant sudėtingas technologijas, ji yra labai tvirta, o jos paviršius pasižymi higieninėmis savybėmis.

Ilgai eksploatuojama, tvirta, ypač atspari
„Fraceram“ keramika – tai neprilygstamo patvarumo medžiaga, atspari aukštai temperatūrai, šalčiui ir tiesioginiams saulės spinduliams. Ji nesibraižo ir neblunka. Skirtingai nuo tradicinių keraminių medžiagų, „Fraceram“ keramikos savybės nekinta net ir eksploatuojant ją sudėtingomis sąlygomis ar atsimušant į ją daiktams. Dėl tokio atsparumo „Fraceram“ keramika yra išskirtinai ilgai eksploatuojama, itin kokybiška medžiaga, naudojama gamybai plautuvių, kurių forma ir savybės nekinta labai ilgą laiką.

Gamintojas Franke (Vokietija)
Serija Kubus
Tipas Plautuvės montuojamos iš apačios
Matmenys 55 x 45 cm
Medžiaga Keramika
Spalva Onikso (juoda)
Sifonas komplekte Nėra
Pristatymo terminas Prekes esančias sandėlyje pristatome per 2-5 d.d. (Užsakomų prekių pristatymo laikas 3-8 sav.)

Priedai

22 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: