Vonios įranga  Yra 518 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Vonios

  Stilingos ir kokybiškos vonios

  Stačiakampės, asimetrinės, kampinės, masažinės, lietos iš akmens masės ir įmontuojamos.

  Vonios kambario įrengimas – atsakingas ir malonus darbas. Šiuo metu vyrauja labai įvairūs vonios kambario interjerai – nuo modernaus minimalizmo iki prabangios klasikos. Sparčiai populiarėja skandinaviško interjero idėjos, tuo pačiu skandinaviška santechnika, nors savo pozicijų rinkoje neužleidžia ir čekiška santechnika. Kokią vonią pasirinkti? Akmens masės, akrilinė ar špižinė vonia tinkamiausia Jūsų namams?

  Gamintojai siūlo itin platų kokybiškų vonių asortimentą kiekvieno poreikiams. Vonios kambario remontas su didžiulėmis pasirinkimo galimybėmis yra paprastai ir greitai atliekamas. Šiandien net mažos vonios interjeras yra lengvai išpildomas šiuolaikinių medžiagų dėka.

 • Dušas
 • Praustuvai / Klozetai...
 • Maišytuvai

  Vandens maišytuvai: prastuvui, voniai, dušui, bide ir plautuvei


  Vandens maišytuvų pasirinkimą lemia vonios kambario interjeras, pasirinkti santechniniai prietaisai ir techninės montavimo galimybės. Vis daugiau klientų renkasi potinkines maišytuvų sistemas, itin populiarūs termostatiniai dušo maišytuvai, suteikiantys ypatingo komforto ir saugumo. Klasikiniams interjerams gausus aptakių, švelnių formų maišytuvų pasirinkimas, kurie gaminami ne tik chromo, bet ir bronzos, vario, aukso ir kitų spalvų. Ypatingai svarbu teisingai parinktas plautuvės maisytuvas – patogi ir funkcionali virtuvė suteikia daug komforto. Vandens maišytuvų gamybos technologijos kiekvienais metais tobulėja kokybės, funkcionalumo, vandens taupymo linkme, todėl vartotojams siūlome patikimus ir ilgaamžius prietaisus.

 • Gyvatukai
 • Vonios baldai
 • Aksesuarai
 • Veidrodžiai

  Veidrodis –  reikšmingas dekoratyvinis vonios kambario akcentas.

  Tinkamai parinkti veidrodžiai voniai ne tik vizualiai praplės erdvę, bet ir suteiks daugiau šviesos bei gyvybingumo. Besišypsantis veidas, žvelgiantis iš modernaus veidrodžio, leis kiekvieną rytą pradėti žvaliems bei puikios nuotaikos. 

puslapyje
Rodoma 19 - 27 iš 518 dalykų
Rodoma 19 - 27 iš 518 dalykų

Vonios įranga

Specialūs pasiūlymai

Mūsų parduotuvės