Vonios baldai  Yra 219 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Raguvos baldai
 • KAME

  DIZAINAS KOMFORTAS FUNKCIJA

  MES VISI UNIKALŪS.
  KIEKVIENAS TURIME SAVO SVAJONIŲ, NORŲ, SIEKIŲ.
  VISI NORIME GYVENTI PATOGIAI, HARMONINGOJE APLINKOJE IR
  TIKIMĖS, KAD MUS SUPANTYS DAIKTAI PUIKIAI ATLIKS SAVO FUNKCIJĄ.


  Sveiki atvykę į Kamė vonios kambarį, kur dizaino, komforto ir funkcijos
  deriniai galimi šimtais pagal jūsų pačių norą ir viziją sudėliotų variantų.
  Mėgaukitės unikalaus vonios kambario kūrimo procesu.

 • Ravak

  Prekinio ženklo RAVAK ir pažangiausių dizainerių darbas atspindi vonios kambario originalumą ir jame esančios įrangos vienovę. Vieningas praustuvų ir vonios kambario baldų dizainas derinamas su vonių forma – taip atsiranda vadinamosios RAVAK koncepcijos.

  Vonios kambario balduose ir praustuvuose RAVAK yra didelės laisvos plokštumos daiktams pasidėti ir daug erdvės spintelėse. Speciali baldų forma ir apsauga nuo drėgmės palengvina jų priežiūrą ir užtikrina ilgaamžiškumą. Baldų durelės yra dažomos du kartus ir padengiamos baltų žvilgančių poliuretaninų dažų sluoksniu: dėl to juos galima valyti drėgna šluoste. Baldų priežiūrą palengvina ir tai, kad nėra rankenėlių, o dėl pakabinimo sistemos lengvai išplausite grindis.

  Visuose RAVAK spintelėse yra sumontuota speciali bėgelių ir vyrių sistema, kuri užtikrina sklandų durelių varstymą. Specialus medžio plokštės impregnavimas apsaugo baldus nuo vandens garų vonios kambaryje. Todėl RAVAK vonios kambario baldai ilgai „tarnaus“ ir drėgnoje aplinkoje. Visi vonios kambario baldai pristatomi jau surinkti. Juos galima kabinti sienoje arba pastatyti ant kojelių.

  Baldai gaminami šių spalvinių derinių (korpusas/durelės): beržo/balta, balta, StripOnyx/balta, pilka, Espresso/balta (Classic), tamsaus riešuto (10°).

 • Baldų komplektai
puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 219 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 219 dalykų