Vonios

Stilingos ir kokybiškos vonios

Stačiakampės, asimetrinės, kampinės, masažinės, lietos iš akmens masės ir įmontuojamos.

Vonios kambario įrengimas – atsakingas ir malonus darbas. Šiuo metu vyrauja labai įvairūs vonios kambario interjerai – nuo modernaus minimalizmo iki prabangios klasikos. Sparčiai populiarėja skandinaviško interjero idėjos, tuo ...

Stilingos ir kokybiškos vonios

Stačiakampės, asimetrinės, kampinės, masažinės, lietos iš akmens masės ir įmontuojamos.

Vonios kambario įrengimas – atsakingas ir malonus darbas. Šiuo metu vyrauja labai įvairūs vonios kambario interjerai – nuo modernaus minimalizmo iki prabangios klasikos. Sparčiai populiarėja skandinaviško interjero idėjos, tuo pačiu skandinaviška santechnika, nors savo pozicijų rinkoje neužleidžia ir čekiška santechnika. Kokią vonią pasirinkti? Akmens masės, akrilinė ar špižinė vonia tinkamiausia Jūsų namams?

Gamintojai siūlo itin platų kokybiškų vonių asortimentą kiekvieno poreikiams. Vonios kambario remontas su didžiulėmis pasirinkimo galimybėmis yra paprastai ir greitai atliekamas. Šiandien net mažos vonios interjeras yra lengvai išpildomas šiuolaikinių medžiagų dėka.

Daugiau

Vonios  Yra 233 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Akrilinės vonios

  Akrilinės vonios

  Akrilas - viena šiuolaikinių medžiagų, kuri naudojama vonių gamybai. Akrilas yra tvirtas ir lengvas. Juo padengtas vonių paviršius - lygus bei blizgantis, atsparus karšto vandens ir daugelio buityje naudojamų chemikalų poveikiui. Akrilas lengvai valomas skystomis valymo priemonėmis. Jis pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis, ilgai išlaiko pastovią vandens temperatūrą. Atsitikus nelaimei, subraižius vonios paviršių, jį galima atnaujinti namų sąlygomis: tam prireiktų šlifavimo popieriaus, poliravimo priemonių. Akrilo vonių yra pačių įvairiausių formų bei dydžių: apvalių, pusapvalių, pailgų, ovalinių, stačiakampių. Jas galite pasirinkti pagal turimą vonios kambario plotą.

 • Akmens masės vonios

  Akmens masės vonios

  Akmens masė – tai kompozitinė medžiaga, susidedanti iš poliesterinės smalos, kvarco ir karbonatinio užpildo.

  Vonios iš akmens masės storis 12 – 20mm, kas užtikrina aukštą šilumos varžą. Storas akmens masės sluoksnis sugeba ilgai išlaikyti karšto vandens energiją. Į vonią pripiltą vandenį, po temperatūros praradimo, reikia papildyti nauja porcija karšto vandens, tokiu būdu vonia sugers dalį šilumos ir padės išlaikyti komfortišką vandens temperatūrą.
  Akmens masės storis ir vonios monolitiškumas užtikrina aukštą garso lygio izoliaciją. Pripildant vonią vandens, garso praktiškai nesigirdi, tai sukuria vonios kambaryje ramybės ir jaukumo pojūtį. Įprastoje vonioje to pasiekti nepavyks, vandens triukšmas trikdo ne tik namų šeimininką, bet kai kuriais atvejais ir buto kaimynus. Poilsį ramioje ir tylioje aplinkoje užtikrina akmens masės vonia.
  Poliravimo eigoje, akmens masės vonia įgauna šiai medžiagai būdingą spindesį. Šis spindesys nesulyginamas su kitų medžiagų spindesiu, kurios naudojamos gaminant vonias.
  Akmens masės vonia išsiskiria aukštu stabilumu. Montuojant vonią ir paneles nereikia jokių papildomų tvirtinimo detalių. Kadangi akmens masės vonia yra masyvi, todėl ji kur kas stabilesnė montuojant ir eksploatuojant nei kitos vonios.
  Viena iš pagrindinių akmens masės vonių savybių – dažyto paviršiaus atsparumas: taisyklingai prižiūrint vonią, dažai išlieka nepakitę labai ilgą laiką. Vonia yra atspari įvairių cheminių medžiagų išoriniam poveikiui.

 • Plieninės vonios

  Plieninės vonios

  Šio tipo vonios pagamintos iš plieno lakštų, padengtu specialiu emaliu. Plieninės vonios greičiau įkaista, tačiau pastovios vandens temperatūros neišlaiko taip gerai, kaip akrilinės vonios. Beje, tokio tipo vonia nesibraižo, yra atspari daugeliui buitinių chemiklaų, nekeičia spalvos. Visgi jos yra labai sunkios, ir neitin maloniai braška pilant į jas vandenį. Galima įsigyti plieninių vonių ir neslystančiu paviršiumi.

 • Ketinės vonios

  Ketinės vonios

  Tai tradicinės vonios, kurias galime rasti daugelio mūsų namuose. Naujausiais metodais pagamintos vonios yra kiek lengvesnės, nei tarybinių laikų gamybos, kadangi jų sienelės yra plonesnės, o viršutinis emalio sluoksnis yra lygesnis, bei atsparesnis rūdims. Tokių vonių svoris gali siekti 120-150 kilogramų. Beje, šios vonios nei lėtai šyla, nei lėtai vėsta, tad yra optimalus variantas renkantis tarp plieninių, bei akrilinių vonių.

 • Masažinės vonios

  Masažinės vonios

  Vandens masažo nauda žmogaus sveikatai žinoma jau seniai. Plūduriavimas šiltame vandenyje ir masažas gydo bei atpalaiduoja kūną - tai puikus poilsio ir atsipalaidavimo būdas. Masažinių vonių atsiradimas privačiuose namuose ir butuose suteikia galimybę turėti savo Spa centrą namuose. Masažinės vonios gaminamos su vandens arba vandens ir oro masažo sistemomis. Jose gali būti sumontuotas chromoterapinis apšvietimas – taip pat labai naudingai veikiantis žmonių sveikatą. Klientų pageidavimu į bet kurią vonią galime sumontuoti pasirinktą masažo sistema – visi vandens ir oro masažo purkštukai išdėstyti pagal Jūsų norus bei poreikius. Vonias klientui pristatome su visa įranga, belieka tik prijungti vandenį ir elektrą!

 • Laisvai statomos vonios
 • Vonios sienelės
 • Vonios priedai
puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 233 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 233 dalykų